Mladý chlapec každý den posedával pod pouličním osvětlením. Když se jeho příběh dostal až k milionářskému samaritánovi, otočil se mu život vzhůru nohama

Dojemný okamžik, zachycující soustředěného chlapce nad svými domácími úkoly pod pouličním lampou, byl zachycen na video, které se stalo okamžitě hitem internetu. A díky za to, protože tímto způsobem se mohlo dostat k člověku, jenž chlapci na obrázku a jeho matce změnil život.

I přes odpojení elektřiny měl tento chlapec své domácí úkoly vždy vzorně vypracované, protože místo výmluv dokázal najít řešení situace a nechat si svítit pouličním osvětlením.

Zaplatil účet za elektriku a ještě mnohem víc

Poté, co bylo video zveřejněno online, zhlédl jej milionářský filantrop Yaqoob Yusuf Ahmed Mubarak a rozhodl se účet za elektřinu tohoto chlapce a matky zaplatit. Ovšem to nebylo vše! Poskytl jim dostatek finančních prostředků na zlepšení jejich životních podmínek, díky čemuž mohli zrekonstruovat svůj dům. Když se zpravodajská agentura Mubaraka zeptala, proč se jim rozhodl pomoci, vysvětlil, jak je chlapcův boj podobný s tím jeho, který prožíval v minulosti.

Víctor Martín Angulo Córdoba, chlapec, jenž byl svědkem skutečného zázraku, Mubarakovi poděkoval za to, že jemu i jeho rodině navždy změnil život. V poděkování také stála zmínka o tom, jak je vděčný nejen za nový život, ale také za to, že Mubarak obnoví místní školu.

Mubarakovo gesto je bezpochyby jedno z těch nejvíce velkorysých a nezištných činů které cizinec pro druhé lidi může udělat. Je velice potěšující vědět, že takoví lidé žijí mezi námi a my jen doufáme, že na světě bude více takové laskavosti.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com