Mladý muž s Downových syndromem si získal srdce lidí po celém světě. Ve svých videích představuje ohromnou vášeň k vaření

Ve svých třiceti letech našel Adam Libby způsob, jak své dvě největší vášně – vaření a herectví, zkombinovat. Založil si účet na sociální síti TikTok a přestože je starý jen něco málo přes rok, získal již přes 300 000 sledujících. Nebylo by na tom nic zvláštního, až na to, že se Adam narodil s Downovým syndromem a všem lidem na světě nyní dokazuje, že s láskou a nadšením můžete dosáhnout všech svých snů.

Cesta k vysněnému cíli

Adamova cesta k tomu, aby se stal kuchařem, začala s organizací Living Innovations. Tato neuvěřitelná skupina lidí podporuje jedince všech věkových kategorií a schopností, aby žili dobrý a kvalitní život doma i v komunitě, včetně osob s Downovým syndromem.

Široký rozsah pomoci

Living Innovations poskytuje širokou škálu pomoci, jako jsou sdílené obytné prostory, podpora komunity, koučování zaměstnání a další. Tyto služby spojují jedince jako Adam s odborníky na přímou podporu, kteří jsou přiřazeni lidem se speciálními potřebami.

Vlastní účet na sociálních sítích

S pomocí své podpory si mohl Adam vytvořit svůj vlastní účet na sociální síti TikTok. V jeho hřejivých videích můžete zhlédnout, jak Adam představuje každý krok během svého vaření, když dává dohromady celou řadu chutných jídel. Všechna videa ve vás vyvolají chuť vlézt skrze displej telefonu přímo k Adamovi do kuchyně a zakousnout se do lahodných pokrmů. Jak jídlo ožívá od začátku do konce, je pro sledující tak uspokojující, zvláště po odhalení konečného produktu.

Obrovská vášeň k vaření

Co ale na Adamových příspěvcích skutečně nejvíce vyniká, je on sám. Jeho vášeň pro vaření a jeho temperamentní osobnost prosvítají v každém snímku. Adam se stal natolik populárním, že upoutal i pozornost místního kuchaře z Connecticutu, jenž mu zaslal svůj vlastní kuchařský oblek a nůž. Tento mladý muž krade srdce všech po celém světě.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com