Mladý pár čekal na večeři celou věčnost. Místo stížností ale zvolili cestu, kterou by čekal málokdo! A místní obsluha už vůbec ne!

Makenzie a Steven se rozhodli oslavit své šesté výročí svatby večeří v sushi restauraci. Naneštěstí pro ně měla hromada dalších jiných párů stejnou myšlenku a tak museli čekat téměř 20 minut, než dostali něco k pití a dalších 40 než se mohli vůbec usadit. Kde kdo jiný by si stěžoval, ale Makenzie a Steven zvolili taktiku „vlídná slova mohou být snadno a krátce vyřčena, ale jejich dopad je nekonečný“.

Mladí lidé společně vychovávají krásná dvojčátka a jsou tvrdě pracujícími zaměstnanci, každý by si proto pomyslel, že si zaslouží každou volnou chvíli trávit spolu. Můžete si snadno představit, jak nekončící čekání v přeplněné restauraci mohlo být pro oba stresující, nepříjemné a otravné.

Mackenzie a Steven se ale rozhodli jít jinou cestou, než cestou stížností. Sama Makenzie pak napsala na svůj facebookový účet: „Bylo zřejmé, že problém není ve špatné obsluze, ale v nedostatečném množství zaměstnanců. Všichni běhali po place a nikdy se u žádného stolu nechovali nepříjemně. V jednom okamžiku jsme napočítali, že jeden číšník má sám pro sebe 12 stolů a k tomu ještě obsluhu baru. To by zvládl málokdo.”

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce