Mladá servírka chtěla pouze vyjádřit vděčnost vůči práci dvou hasičů. Ovšem vůbec nečekala, že dostane víc než jen jejich úsměv a radost!

Dva vyčerpaní hasiči Paul a Tim se po těžké 12hodinové směně, kdy bojovali s intenzivním požárem ve skladu, přišli do místní kavárny najíst, aby si oddechli po tvrdé práci. Pro ten den byla jejich servírkou Liz, která slyšela, jak oba muži diskutují o své práci a rozhodla se pro ně udělat něco mimořádného. Ovšem jejich reakci absolutně nečekala!

Když Tim a Paul odcházeli, všimli si něčeho neobvyklého na jejich účtu. Mladá servírka se totiž rozhodla zaplatit jejich útratu a zároveň vyjádřit svůj názor na jejich práci na zadní straně účtu, kde stálo: „Vaše snídaně je dnes na mě. Děkuji za vše, co děláte, za to, jak nám sloužíte a jak utíkáte na místa, z kterých lidé prchají pryč. Bez ohledu na vaše postavení, jste odvážní, stateční a silní. Děkuji za vaši každodenní nebojácnost.“

Tim sdílel snímek účtu na svém facebookovém profilu, aby vyzval své přátele k návštěvě této kavárny a odměnili Liz vysokým spropitným, jakmile ji v práci potkají. Timův kolega Paul byl dojat k pláči. Nikdy nečekal, že cizí člověk takto ocení jeho práci.

Zdroj: feelhealthylife.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce