Mladý pár měl šťastné manželství. Jedna fotografie ale vše změnila a muž požádal o rozvod

Pro mnoho rodičů jsou fotografie jejich dětí velmi cenné a jsou jejich neocenitelným pokladem. Britský otec Ben nebyl žádnou výjimkou a fotografie svých dětí a své ženy měl velmi rád a často se k nim vracel. Jednoho dne fotografoval sebe, své děti a manželku, ale když se podíval na obrázek blíže, učinil poněkud bizarní objev. Bena to zasáhlo tak hluboce, že okamžitě podal žádost o rozvod. Proč? Co se stalo? Co mohl na fotografii uvidět, že jej to tak hluboce zasáhlo?

Středoškolská láska

Příběh Bena a jeho manželky Ashley začal jako by vypadl z romantického filmu. Nikdo nepochyboval, že ti dva jsou si souzeni. Dvojice se setkala na střední škole a netrvalo dlouho, než si navzájem padli do noty a začali spolu trávit více a více času Nejprve jako dobří přátelé a později se jejich vztah rozvinul v něco mnohem vážnějšího. Páru se později dokonce přezdívalo „Bashley“, což je kombinace jejich jmen Ben a Ashley, protože byli skutečně nerozluční a takřka nikdy jste je nepotkali o samotě. Ti dva byli velmi šťastní, takže v té době nikdo neočekával, že se pár někdy rozejde.

Výchova dítěte

Malá holčička byla s láskou přijata do rodiny, ale těhotenství nebylo plánované. V takto mladém věku je rodičovství velmi těžké – oba byli ještě mladí, svobodní a nežili spolu. Neměli ani peníze na koupi domu. Naštěstí malou Jill s láskou přijali i její dědeček a babička a mladým rodičům pomáhali s výchovou dcerky i s financemi. Ben, Ashley a jejich dítě mohli zůstat u rodičů Ashley a díky tomu měli možnost dále studovat a pokračovat ve svém osobnostním rozvoji.

Manželství

V té době měli oba 19 let a jejich vztah se ustálil. Všechno jim šlo tak dobře, že Ben dokonce požádal Ashley o ruku a ta nadšeně souhlasila. Později, přesně na dvacáté narozeniny nevěsty, si oba řekli své ano. Nikdo tehdy netušil, že jejich láska, která už tolik vydržela, nepřekoná další těžkou zkoušku vztahu.

Pryč z domova

V následujících letech manželé rozšířili své manželské štěstí o další dvě děti. Může to znít jako sen, ale více dětí také znamená více výdajů. Ben tedy začal pracovat ještě více a stále častěji byl mimo domov. Ben občas strávil v kanceláři více než 16 hodin, aby finančně udržel celou rodinu nad vodou. Z tohoto důvodu mu hodně chyběly jeho děti a jeho žena už často spala, když se vrátil domů. Byl to obrovský blok pro jejich vztah a byl to také začátek konce.

Osamělost

Ashley začala postrádat svého manžela a pozornost, kterou od něj dostávala. V zásadě vychovávala jejich děti sama a byla velmi vyčerpaná a osamocená. Chyběla jí blízkost a tu jí nabídl někdo jiný – Kevin. Tohoto muže Ashley jednoho dne potkala ve škole. Stejně jako ona čekal na své děti, ale velký rozdíl mezi nimi byl v tom, že Kevin byl svobodný a Ashley ne. Ale co by mohlo být špatného na tom jen se nezávazně přátelit?

Překvapení

Ben o tom přirozeně nic nevěděl. Ve skutečnosti se cítil provinile, že nechával Ashley tak osamocenou. Jednoho odpoledne se rozhodl svou ženu překvapit. Koneckonců, mohl snadno vyklouznout z kanceláře, aby strávil odpoledne se svou ženou a dětmi. Ben vůbec netušil, že to odpoledne byl v jeho domě s Ashley také Kevin. Ti dva jej naštěstí včas uslyšeli, ale Kevin nedostal zrovna chytrý nápad, kde se schovat. Vybral si místo na pohovce a přikryl se několika polštáři a dekou.

Fotka

Ben přišel do domu a pozdravil svou ženu a děti. Ben si ten okamžik užíval natolik, že ho chtěl zachytit na fotografii. A kde chtěl sedět? Uhodli jste: přímo na pohovce, na které se schovával Kevin. Když si sedli na pohovku, nikdo si ničeho divného nevšiml. Pořídili snímek, ale protože se Ben musel vrátit do kanceláře, neměl čas se na něj podívat.

Jakmile byl Ben v kanceláři, těšil se, že si fotografii co nejdříve vyvolá. Ben však byl zaneprázdněný muž a požádal recepční, zda by mu mohla pomoci. Recepční souhlasila a o několik hodin později dostal tištěnou fotografii. Tam si poprvé Ben všimnul, že něco není v pořádku.

Bizarní objev

Zpočátku se obrázek zdál docela normální. Dokud se na něj nepodíváte blíže, což Ben také udělal. Z obrázku se na něj dívalo totiž ne šest, ale hned sedm tváří. Kdo byl muž, kterého viděl na obrázku? Téhož dne se rozhodl konfrontovat Ashley s fotkou. Jeho žena se rozhodla nelhat, rozplakala se a přiznala milostný poměr. Ashley byla viditelně rozrušená, ale to nemohlo změnit Benův názor na věc. Okamžitě dal jasně najevo, že už s ní nechce být.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Fine-read.com