Světová zpěvačka a známý komik přetvořili legendární píseň. Netradiční pojetí popové klasiky sklízí úspěch po celém světě

Jaká byla vaše oblíbená píseň z devadesátek? Spice Girls? Oasis? Nebo jste spíše tým Nirvana? Ať jste preferovali jakýkoli žánr, jistě vám neunikla popová klasika, píseň Ironic od Alanis Morissette z roku 1995. Zpěvaččin osobitý hlas, ikonický text i pohyby se zapsaly do historie hudby.

Top pětka

Píseň dosáhla první pětky v USA, Kanadě, Norsku i Austrálii. Byla nominována na dvě ceny Grammy a videoklip na šest ocenění MTV. Ve snímku jste mohli vidět samotnou Alanis, a to hned ve čtyřech různých provedeních. Celou dobu projížděla ve sněhem zaváté krajině s ikonickou červenou zimní čepicí a vlasy zapletenými do copů.

Netradiční návrat legendy

Píseň jsme si mohli připomenout i po několika letech, ovšem v trochu netradičním provedení. Představil ji známý komik a moderátor James Corden ve svém pořadu Late Late Show. Diváky čekalo milé překvapení – k Jamesovo interpretaci se připojila i Alanis. Všichni byli u vytržení, když oba seděli vedle sebe, a to s červenou čepicí a copy. A nejen to, text byl aktualizován tak, aby odpovídal současným každodenním problémům téměř 25 let po prvním uvedení. Publikum šílelo a sálem se otřásal pískot a smích. Společná píseň Jamese a Alanis má na YouTube přes 20 miliónů zhlédnutí. Pokud jste video ještě neviděli, nečekejte dlouho a přidejte na seznam i své zhlédnutí.

Vždy je skvělé vidět vážené umělce v situacích, kdy si ze sebe umí udělat legraci. O Jamesovi je to známo, o to zábavnější je vedle něj vidět i Alanis. Své nové úlohy komičky se zhostila skvěle. 

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net