Mladý pár už dlouho toužil po adopci pejska z útulku. Muž dokonale využil příležitosti a svou přítelkyni překvapil svou milovanou ještě něčím jiným kromě psa!

Connor a jeho přítelkyně Alison už dlouho snili o adopci pejska z útulku. Proto se mladý muž rozhodl kontaktovat jedno z těchto míst v Iowě, aby našel perfektního čtyřnohého přítele.

A při takové příležitosti dostal ještě jeden geniální nápad! Požádal dobrovolníky útulku o zvláštní prosbu – pomoci mu požádat Alison o ruku s pomocí jednoho z jejich psů.

Personál okamžitě věděl, kdo by byl na takový úkol dokonalým kandidátem. Jak vysvětluje ředitelka útulku: „Ihned jsme si vzpomněli na Lizzie. Minulý měsíc jsme ji přijali s velice špatným stavem kůže, kdy ztratila téměř všechnu svou srst. Ale nikdy byste neřekli, že by špatné zacházení, kterým si prošla, mohlo mít vliv na její osobnost.“

Po několika týdnech léčby byla Lizzie naprosto zdravá a připravená na svůj nový a milující domov. Jakmile se Connor s Lizzie poprvé setkal, v tu chvíli věděl, že je tím perfektním psem na tuto práci. Když se poté Connor vrátil do útulku i se svou přítelkyní Alison, aby ji seznámil s Lizzie, všechen personál útulku dychtivě čekal, jak se situace bude vyvíjet.

Connor si klekl na jedno koleno a ukázal Alison prsten, který byl připevněn na Lizzině obojku. Alison byla zbavená slov, ale samozřejmě nakonec řekla své ANO!

Fenka dokonale zapadla do malé rodiny Connora, Alison a jejich labradora Charlieho. A mladý pár už nyní přemýšlí nad tím, jak zapojí své dva chlupaté miláčky do jejich svatebního obřadu. No, uvidíme, jestli se jim podaří vycvičit Lizzie jako slečnu, přinášející květiny a Charlieho, nesoucího prsteny.

Co říkáte na tento originální způsob žádosti o ruku? Také byste neodolali? Dejte nám vědět vaše názory do komentářů a sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: http://www.holidogtimes.com/shelter-dog-helps-man-propose-to-his-girlfriend/#gs.90we9c