Přes 10 let se tento pár nechtěl vzdát naděje na nalezení svého milovaného pejska. Když už se začal smiřovat s nejhorším, přišla nečekaná zpráva z útulku!

V roce 2008 Christian a Corine zažili skutečnou noční můru, když byl jejich roční yorkšírský teriér Brutus ukraden z jejich zahrady. Pár se přes deset let snažil najít svého milovaného přítele, ale bezvýsledně. Kontaktovali veterináře po celé Francii, stejně tak útulky, ale bohužel bez úspěchu.

S těžkým srdcem se začali vzdávat veškeré naděje na jeho nalezení. Ovšem najednou se vše změnilo! Obdrželi telefonát o yorkšírském teriérovi, přijatém do útulku ve velmi špatném stavu. Byl nalezen opuštěný a zraněný na kraji silnice.

Jeho stav byl žalostný – byl bez zubů, měl zacuchanou srst, strupy na zádech a příliš dlouhé drápky. Když jej pracovníci útulku vyšetřili podle standardního postupu, zjistili, že to byl Brutus, dlouho hledaný milovaný pejsek Christiana a Corine. Ti poté řekli: „Když jsme obdrželi zprávu z útulku, nemohli jsme tomu uvěřit.“

Zanedlouho si pár přišel pro svého milovaného Bruta do útulku. Corine nemohla zadržet slzy. Brutus si konečně mohl vychutnat zbytek života v pohodlí svého domova, obklopen rodinou, která ho miluje.

Co říkáte na tento bizarní příběh? Myslíte si, že zasáhl osud? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: holidogtimes.com