Sestra se rozhodla překvapit svého bratra v jeho svatební den. Ženich nikdy nevěřil, že by ještě jednou mohl uslyšet hlas milovaného člověka!

Když najednou slyšíte dobře známý milovaný hlas, o kterém jste si mysleli, že už jej nikdy neuslyšíte, je to dárek, který vám vydrží na celý život. A to je přesně to, co tato sestra dala svému bratrovi v jeho svatební den. Dave a Gina, narození jen 15 měsíců od sebe, ztratili v roce 1994 svého otce, který zemřel na rakovinu. O to více byl Davův svatební den hořký, protože jeho otec nemohl být přítomen. A jejich matka nikdy nebyla součástí jejich dospívání.

Takže, jak by jejich otec mohl být součástí tohoto slavnostního dne? Gina našla způsob, jak by její bratr mohl ještě jednou slyšet hlas svého otce. Jak se ukázalo, stará reklama, natočená v roce 1971, je památnou součástí rodinné historie, kterou nikdy nikdo z rodiny neviděl, ani neslyšel, dokud Gina nedostala geniální nápad.

„Táta natočil asi tři roky před mým narozením reklamu. Nikdo z nás ji nikdy neviděl, jediné, co se uchránilo, byl dopis se šekem,“ vypráví Gina. Jelikož se jednalo o něco, o čem nikdo pořádně nevěděl, Gina se rozhodla pro originální svatební dar pro svého bratra. Bylo celkem náročné projít každý filmový kotouč a převést jej do digitálního záznamu. Jakmile se video na svatbě pustilo, David a Gina tak ještě jednou mohli slyšet hlas svého otce, což byl ten nejkrásnější dárek, který ženich mohl dostat.

Jak se vám dnešní příběh o sourozenecké lásce líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: https://addictingstories.com/sister-miracle-wedding-hear-tears/