Po krásné dovolené přišla tvrdá realita. Modelku nepustili do letadla kvůli její velikosti

Juliana Nehme se živí jako plus size modelka, to znamená, že na jejích fotkách nebo přehlídkovém mole nenajdete ženu s mírami 90-60-90, ale krev a mléko, jak se říká. Za svá kila navíc se nestydí, naopak ji vlastně živí. Nedávno však zjistila, že někteří lidé její vzhled považují za problém. Žena měla před časem cestovat letadlem, ale na palubu ji z nepochopitelného důvodu nepustili.

Po krásné dovolené přišla tvrdá realita

Žena strávila nádhernou dovolenou v Libanonu se svými blízkými. Na místo dorazila s aerolinkami Air France a s letem nebyl vůbec žádný problém. Situace se však změnila, když přišel čas návratu. Ženu nepustili na palubu. Proč? „Jsem prý moc tlustá,“ stěžuje si 38letá modelka.

Odepřeli jí právo cestovat

Julianě bylo údajně odepřeno nastoupit na let společnosti Qatar Airways. „Odepřeli mi právo cestovat. Jsem bezmocná a zoufalá, pomozte mi. Nechtějí mě pustit na palubu, protože jsem tlustá. Je ostuda, že společnost jako Qatar Airways takovou diskriminaci umožňuje. Jsem tlustá, ale stejná jako všichni ostatní,“ uvedla modelka na sociálních sítích.

Žena informovala, že dopravce jí nejen odepřel možnost létat, ale také jí nevrátil peníze za letenku. Modelce byla nabídnuta koupě letenky v první třídě, protože tam jsou větší sedadla. Nová by však stála kolem 67 000 korun. Nakonec žena zůstala v Libanonu.

Jak se vyjádřil dopravce?

„Cestující byla extrémně hrubá a agresivní vůči personálu, když vyšlo najevo, že jeden z jejích spolucestujících nepředložil výsledek testu PCR požadovaný pro vstup do země,“ řekl mluvčí Qatar Airways. „V důsledku toho byla letištní ochranka požádána, aby zasáhla, protože personál a cestující byli velmi znepokojeni jejím chováním.“ K zamítnutí nástupu ženy na palubu se však nevyjádřilo.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Juliana Nehme, Zdroj: Dailymail.co.uk