Umělec hraje osamělému oslíkovi dojemnou píseň. Zvíře se nedokáže od muzikanta odtrhnout

Christopher Ameruoso je známým kytaristou a zpěvákem, který od svých 8 let až do 29 hrál se svými dalšími 3 bratry v kapele Ameruoso. Od té doby se pohybuje mimo hudební průmysl. V roce 1988 se začal věnovat fotografování celebrit. Ve svém prvním podniku vystavil několik snímků slavných osobností. Nyní se opět objevil v roli zpěváka a jeho publikum bylo skutečně neobvyklé.

Vášeň pro hudbu i fotografování

Christopher je jedním slovem umělec, který se nebojí přeskakovat z oboru do oboru. Proč by také měl, když je v obou oblastech stejně úspěšný. Na svých snímcích předvedl dokonce i Elvise Presleyho. Sbírka jeho fotografií natolik zaujala svět, že o ni projevila zájem i samotná Priscilla Presley.

Návrat k hudbě

Christopher zkusil štěstí v hudebním průmyslu opět v roce 2014. Vytvořil kolekci svojí původní domácí hudby a je potřeba říct, že si získala skutečně velkou pozornost. Hudba je jeho vášní a lze to poznat nejen na něm samotném, ale i na jeho tvorbě. Posunul ji na další úroveň a opět úspěšně. Nedávno se dokonce objevil na videu, kde hraje živě skutečně netradičnímu publiku. Byl viděn, jak zpívá roztomilému oslu jménem Heaven. Krásná skladba dokonale vyjadřuje emoce zvířete. A jak můžete vidět, hudba se dle komentářů líbí nejen lidem, ale i zvířatům. Christopher tím chtěl vyjádřit silné pouto mezi ním a zvířaty.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com