Muž již od štěňátka dobře vychovával a trénoval svého psa a nyní se mu jeho snaha skutečně vyplatila. Proč zvíře každý den dohlíží na jeho malou dceru?

Otec z jihozápadní Číny přišel se skvělým způsobem, jak zabránit tomu, aby se jeho dcera nechala rozptylovat od domácích úkolů. Vytrénoval totiž jejich psa, aby hlídal jeho malou holčičku, zdali řádně pracuje na svým úkolech do školy. Dívka měla ve zvyku neustále hledět do mobilního telefonu místo toho, aby se soustředila na své školní povinnosti. Nicméně, nyní pod dohledem pozorných psích očí si nemůže dovolit hrát hry na telefonu, dokud nedokončí domácí úkoly.

Zvíře ve své vzpřímené pozici na zadních končetinách vypadá přísně, jak se tyčí nad mladou dívkou. Pes se připojil k rodině v prosinci roku 2016 a od štěňátka byl vychováván společně s malou holčičkou. Je dobře vychovaný i trénovaný.

„Ukázal jsem mu na konferenční stolek a přikázal mu, ať hlídá mou dceru, jak si dělá domácí úkoly,“ dodal otec. Pes působí jako přísný učitel, který se rozhodně nenechá ničím obměkčit. Dokonce k sobě později přibral i pomocníka.

Celou situaci můžete vidět na níže uvedeném videu:

Jak to vypadá u vás doma? Nechali jste se snad inspirovat tímto příběhem? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com