Veterináři zachránili život ročního štěněte, ovšem stále nemohli odhalit důvod jeho zoufalého stavu. Děti z okolí se poté přiznaly k hrůznému činu!

Psi, stejně jako všechna jiná zvířata, si zaslouží laskavé zacházení plné respektu. Zatímco děti mohou být někdy skutečně kruté, nikdo nečekal, že by svou občasnou krutost mohly projevit také ke psům. Když byla Peanut poprvé nalezena, bez jakýchkoliv reakcí ležela na chodníku. Úředník kontroly zvířat, jenž ji v tomto stavu našel, okamžitě začal shánět pomoc. A právě včas! Lékaři tak byli schopni obnovit její dýchání, ale jediné, co nedokázali, bylo určit důvod, proč nebohé štěně zkolabovalo.

Ačkoli byla Peanut velmi slabá a možná i trochu podvyživená, nikde nebyl žádný důvod k tomu, proč by měla přestat dýchat. Co se tedy stalo? Nakonec se sousedské děti z okolí přiznaly k hrůznému činu – nebohé fence aplikovali kokain!

Její srdce začalo okamžitě bušit jako o závod, až se ocitla na pokraji smrti. Kdyby nebylo schopných veterinářů, fenka by už nebyla mezi námi. A to vše kvůli hloupému krutému žertu! Přesto, že Peanut začala opět dýchat, stále nebyla mimo nebezpečí. Lékaři potřebovali propláchnout celý její organismus, aby se tělo zbavilo nebezpečných drog. Jednalo se o smrtelnou dávku a k tomu všemu bylo zjištěno, že zvířeti bylo aplikováno kromě kokainu i THC. Její tělo bylo tak zasaženo šíleným koktejlem drog!

„Když se u nás objevila, nemohla ani chodit, stát, jíst nebo pít. Naši veterináři nikdy neviděli zvíře takto zasažené narkotiky. Bylo to srdcervoucí. Naštěstí však udělali vše, co je v jejich silách, aby se Peanut zase vzpamatovala. Odvedli ohromnou práci. Ukradla srdce všech zaměstnanců,“ shrnul manažer Kevin.

Posledním krokem bylo sehnat pro Peanut nový milující domov. Povedlo se! Nyní žije s úžasnou rodinou v Delaware a v těchto dnech, kdysi zdrogované štěně, žije už šťastný a zdravý život.

Co říkáte na dnešní příběh? Co byste udělali, kdyby jste zjistili, že vaše dítě provedlo tak hrůzný čin? Naštěstí vše mělo šťastný konec a vy se nyní můžete o příběh Peanut podělit se svými přáteli a rodinou prostřednictvím sdílení tohoto článku.

Zdroj: addictingstories.org