Muž odvezl svou milovanou fenku na úpravu srsti a drápků. Jakmile si ji opět vyzvedl a přinesl domů, jeho děti nevěřily svým vlastním očím

Náš dnešní příběh začal, když si muž vyzvedával rozkošnou fenku maltézského psíka Nieves z obchody pro domácí mazlíčky. Pracovníci obchodu načechrali psí srst a upravili drápky tak, aby fenka udělala co největší dojem. O několik hodin později se muž vrátil, aby si svého milovaného mazlíčka vyzvedl.

Jednoduchý proces, říkáte si, ale když se otec od rodiny vrátil domů i s Nieves, jeho děti si všimly, že je něco jinak. Štěně se jim z nějakého důvodu nezdálo v pořádku. Až celá rodina zažila šok!

To není Nieves! Jak se ukázalo, obchod měl v ten den na starosti dva maltézské psíky a muž přinesl domů zrovna toho druhého. Muž se se svým příběhem svěřil i na sociálních sítích a všichni se tomuto malému dobrodružství zasmáli, ale přesto je nejvíce zajímala jediná věc, a sice jak děti poznaly, že se jedná o jiného pejska?

Tyto děti znají svého psa velmi dobře a nenechají se jen tak oklamat. Pro jistotu si nového pejska ještě blíže prohlédly a zjistily, že Nieves nemá kolem očí malé skvrny od slz, kdežto tento pejsek měl. Ihned běžely za svým otcem, který pouze odvětil: „Jo, musím to rychle napravit, než se vrátí domů maminka.“

Jak se vám dnešní komický příběh líbil? Sdílejte je mezi svými přáteli a rodinou a pobavte se všichni společně, co všechno se lidem může přihodit.

Zdroj: addictingstories.org