Potýkáte se často s bradavičkami a návštěvy kožního lékaře vás už nebaví? Sáhněte po palici česneku a problém může být vyřešen do dvou dnů

Bradavice se nejčastěji vyskytují na chodidle nebo palci u nohy a jsou způsobeny virem HPV. Abychom zabránili vývoji tohoto viru v těle, měli bychom samozřejmě vést zdravý životní styl, jenž udržuje náš imunitní systém silný. Stejně tak bychom měli dbát na správnou manikúru a zároveň nikdy nepoužívat boty, ponožky nebo ručníky jiných lidí. Vyvarujte se chůzi naboso kolem bazénů, v šatnách, na veřejných toaletách a nikdy se nedotýkejte bradavic holýma rukama, protože mohou být přenášeny dotykem a tělními výměšky. Existují dokonce i případy, kdy se mohou šířit sexuálním stykem a vést tak k rakovině děložního čípku.

Ačkoli bývají bradavice odstraňovány chirurgicky, může být těžké se jich zbavit. Naštěstí existuje spousta přírodních prostředků, které mohou pomoci při jejich léčbě a zde je jeden z postupů, jak se efektivně zbavit bradavic z pohodlí vašeho domova.

Ingredience:

  • 1 hlavička česneku
  • lepící páska

Postup:

Rozkrojte česnek na polovinu a drhněte s ní oblast postiženou bradavicí tak, aby byla celá pokrytá česnekovou šťávou. Zabezpečte kus česneku lepící páskou na bradavici a nechte působit několik hodin. Proces opakujte 3x denně po dobu 2 dnů, kdy byste si měli všimnout výrazného zlepšení. Abyste si zároveň ušetřili bolest, doporučujeme nosit vhodnou obuv a odpočívat.

Pokud se vám dnešní článek líbil, nezapomeňte sdílet tuto metodu mezi svými přáteli a rodinou a podělte se společně o své zkušenosti.

Zdroj: naturalhealingmagazine.com