Muž se musel se svou nejlepší čtyřnohou kamarádkou rozloučit na dobu armádního výcviku. Její stesk se jednoho dne proměnil v tu nejčistší radost, kterou si dokážete představit!

Noelle, neslyšící fenka teriéra, je se svým majitelem nejlepší kamarádkou. Proto brala velmi těžce, když její drahý přítel musel odjet na základní armádní výcvik, jenž vyžadoval delší odmlku.

Naštěstí blízká přítelkyně jejího páníčka souhlasila, že na Noelle dohlédne a bude se o ní zodpovědně starat, zatímco bude pryč, aby pro fenku byla situace co nejméně stresující.

Žena se stala dobrovolnou dočasnou opatrovnicí Noelle a starala se o ní každý víkend, dokud se její majitel nevrátil zpět. Všední dny trávila Noelle v místním útulku. Jednoho krásného dne mohla Noelle zažít jedno z nejhezčích překvapení, které si jen dokázala představit. Jelikož svého majitele nemohla slyšet, jak si pro ni přijíždí, musela čekat, až ho uvidí a v tu chvíli to bylo to jediné, co představovalo její svět.

Na šťastné a dojemné shledání se můžete podívat na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Také je váš miláček takto šťastný, když vás vidí po delší době? Sdílejte článek se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.co