Muž se rozhodl uctít památku svého zemřelého psa netradičním způsobem. Jeho nápad zaslouží veliký obdiv a uznání

Když Steveovi zemřel jeho milovaný pejsek Wolfgang, byla to pro něj zničující rána. Naštěstí ale měl Wolfgang příležitost zemřít v teplém a milujícím prostředí svého domova. A právě tehdy Steve poznal dokonalou příležitost k uctění Wolfgangovy památky.

Okamžitě odjel do útulku pro zvířata a hledal nejstaršího a nejméně žádaného psa. Proč? Chtěl dát jinému staršímu mazlíčkovi šanci dožít své poslední chvíle v příjemném a pohodlném prostředí. Rozhodl se, že z toho vytvoří svůj zvyk i navzdory tomu, kolik smutku a bolesti při tom může prožít.

„Když taková situace nastane, spousta lidí se té intenzivní a srdcervoucí bolesti snaží vyhnout za každou cenu. Ale, pokud zvíře zemře, dovolte jinému, aby žil na jeho místě. Je to neskutečné silné. Uctíte památku zemřelého zvířete a dopřejete důstojné místo k životu jinému, který by pravděpodobně neměl tu příležitost,“ tvrdí Steve.


Tolik starých psů již ocenilo Steveovo úsilí v posledních letech. Steve se o ně všechny nejen stará, ale vytvořil z nich také internetové celebrity tím, že sdílí jejich roztomilé fotografie na svém instagramovém účtu.

Dokonce své snažení posunul dále, než je pouze svět psů. Nyní je majitelem několika zvířat, od koček a králíků až po prasata a kuřata. Navíc, stále nepřestává hledat další starší zvířata v nouzi. Kéž by bylo na světě více lidí jako je právě Steve!

Co říkáte na tento bizarní příběh? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou a šiřte toto neskutečně nádherné úsilí jednoho člověka.

Zdroj: addictingstories.org