Pět dní pohřešovaná fenka byla nalezena na skutečně netradičním místě. Bohužel, na volání vůbec nereagovala, až si její zachránce všiml proč

Když se jednoho dne Brenda a její manžel vrátili domů poté, co byli na pár dní mimo město, byli v šoku. Jejich milovaná fenka Ginger byla pryč. Pár byl vystrašený k smrti. Nikde se jim nedařilo Ginger najít. Nikdo v sousedství ji neviděl a tak pomalu začali ztrácet naději. Uvidí Ginger vůbec ještě někdy?

O pět dní později jejich soused Darrell zaslechl podivné zvuky vycházející od nedaleké řeky. Po bližším prozkoumání našel Ginger! Objevení Ginger mělo být samo o sobě šťastnou událostí, ale z nějakého důvodu po zavolání jejího jména se nic neděla. Nepřiběhla ani nereagovala. Byla totiž uvězněná v hlubokém bahně.

Když se Darrell přiblížil k vyděšenému zvířeti, uvědomil si, že utrpělo pár ošklivých zranění. Fenka měla zlomenou nohu a očividně velmi škaredě, protože nemohla udělat ani krok. Okamžitě zavolal Johnymu, vychovateli psů, což bylo skutečně chytré rozhodnutí. Darrell poté na svém facebookovém účtu sdílel: „Johnny přijel ihned. Sám bych ji zachránit nedokázal, byla na příliš strmém a bahnitém místě přímo proti řece.“ Darrell celou záchranu zaznamenal a jak sami můžete vidět na následující fotografii, bylo třeba postroje, aby bylo zvíře osvobozeno. Jakmile Brenda slyšela dobrou zprávu, nemohla tomu uvěřit.

„Když jsem slyšela, že ji Darrell našel, okamžitě mě napadlo, že je mrtvá a objevil pouze její tělo. Jakmile následovala informace, že je naživu a našla se u břehu řeky, nemohla jsem tomu uvěřit,“ svěřila se Brenda. Přesto, že byla zraněná, nejednalo se naštěstí o nic strašného, co by se za pár týdnů nezahojilo. Nyní je Ginger v bezpečí a zpět doma u své rodiny, a to je to nejdůležitější.

Jak se vám dnešní příběh se šťastným koncem líbil? Neváhejte jej sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org