Majitel devíti štěňat se rozhodl nechat všechna zemřít v extrémních teplotních podmínkách v odpadkovém koši. Důvod jeho krutého činu všem zlomil srdce

Proč by někdo vyhodil do odpadků 9 rozkošných štěňátek, jako by se jednalo o pytel smetí? Ještě ke všemu v takových extrémních teplotních podmínkách? To jsou otázky, které si pokládala inspektorka Mel, když obdržela telefonát o několika opuštěných psích mláďatech. Když přistoupila blíže, zjistila, že se jedná o různá plemena odlišného věku. Navíc, vůbec se nechovala jako štěňata, a to z jednoho podstatného důvodu.

„Byla úplně zticha. Neplakala ani nekňučela, protože bylo extrémní horko a ona se v odpadkovém koši doslova pekla,“ sdělila Mel v tiskové zprávě. Poté přišla na to, proč se jejich majitel rozhodl k tak krutému činu a zlomilo jí to srdce. Jak se ukázalo, muž se snažil prodat štěňata, která vozil ve své dodávce. Když mu obchod nevynášel, rozhodl se je vyhodit.

Očividně byla také nemocná. „Byla letargická a tichá. Zároveň trpěla průjmem,“ dodala Mel. Pravděpodobně byla už nemocná během prodeje, poté se jejich stav zřejmě zhoršil, a proto byla odložená do odpadků. Nejdřív se jejich majitel pokusil ze štěňat získat nějaké peníze, ale když snaha selhala, odmítl se o ně starat a rozhodl se je nechat zemřít.

Je smutné, že takoví lidé vůbec existují a pracovníci záchranných organizací se musí s takovými situacemi setkávat každý den. Naštěstí, po dostatečné léčbě, jsou všechna štěňátka v pořádku a dostala jména Agnes, Barbara, Cheryl, Davina, Denise, Jerry, Jim, Joey a Norman. Jakmile byla zcela zdravá, byla připravená k adopci.

Dobrou zprávou je, že nyní jsou už všechna ve svých nových a milujících domovech. A vy byste tyto skvělé zprávy měli sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org