Muž se stal bezdomovcem a rozhodl se radikálním způsobem zbavit své fenky, které již neměl co nabídnout! Jak dopadl její osud?

Růžovou psí boudu na kraji silnice nebylo těžké minout, ale naštěstí si ji někdo všiml dříve, než bylo pozdě. Pes byl uvězněn v malém prostoru v bezprostřední blízkosti dopravního provozu a trpělivě čekal, zdali jej někdo zachrání před jeho osudem.

Muž, který neváhal zastavit a prozkoumat obsah růžové boudy, okamžitě zavolal na místní policii. Přivolaný důstojník odnesl štěně do nejbližšího útulku a nebylo pochyb, že zvíře je velmi vděčné, že je naživu a konečně v bezpečí.

Pracovníci útulku se dozvěděli, že se jedná o fenku se jménem Pebbles. Policisté se pustili do pátrání po jejím majiteli. Jediné, co zjistili, že majitel se Pebbles vzdal asi před rokem, protože se stal bezdomovcem.

Pebbles je nyní v pořádku a bezpečí, má střechu nad hlavou a spoustu lásky a péče, kterou tak zoufale poslední rok potřebovala. Ovšem jedná se pouze o pěstounský domov, stále hledá novou rodinu, která by ji přijala mezi sebe a poskytla jí nové a milující přístřeší.

Co říkáte na dnešní příběh? Pokud souhlasíte s námi, že jsou i jiné možnosti, jak se zbavit zvířete, nemáte-li mu co poskytnout, neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.com