Mladík byl na pódiu nejistý a nervózní bez svého největšího podporovatele v publiku. Najednou se z obecenstva ozval hlas, který zanechal chlapce naprosto v šoku

Role rodičů by nikdy neměla být podceňována. Někdy prostě jen stačí, když projeví podporu svou přítomností a vše se v tu chvíli může zcela změnit. To může potvrdit i šestnáctiletý mladík Reuben.

Reuben se rozhodl jít na konkurz britské talentové soutěže a zazpívat svou vlastní píseň složenou pro svou přítelkyni, ke které se kdysi nechoval dobře. Vkročit na pódium, mluvit o svém životě a snažit se projevit svůj talent je velice obtížné samo o sobě, navíc, když vám v sále chybí váš největší fanoušek a opora – otec.

Reubenův tatínek pracuje za mořem 9 měsíců v roce a i v tento den měl být pryč. Jak sám vysvětlil, bez něj se necítí na pódiu vůbec dobře. Ale to ještě netušil, jaké překvapení ho čeká. Když se jeden z porotců zeptal, zdali je jeho otec větším fanouškem než jeho matka, najednou se z publika ozval silný hlas. Reuben se v tu chvíli mohl dívat do tváře svého tatínka.

Mladíkova reakce byla tak dojemná a skutečně upřímná, že se dotkla srdcí všech přítomných. S podporou otce mu již nemohlo nic zabránit v tom, aby obecenstvo učaroval svým krásným hlasem a písní.

A vy se na vše můžete podívat na následujícím videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Sdílejte článek se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com