Muž se vydal se svými dvěma psy na každodenní procházku lesem. Ve volné přírodě ale nalezl něco, z čeho mu spadla čelist!

Graham si užíval klidnou procházku se svými dvěma psy, když najednou zaslechl v křoví podivné zvuky. Zprvu si myslel, že natrefil na divoké zvíře, proto se pomalu a opatrně začal přibližovat k místu. Ale to, co našel, by v lese rozhodně nikdo nečekal. V houští se skrýval kufr, z jehož vnitřku se linul onen zvláštní zvuk.

Graham věděl, že kufr musí okamžitě otevřít vzhledem k tomu, že se v jeho útrobách skrývá živý tvor. Zavazadlo bylo ale zablokované, proto si jej musel odvézt domů a přivolat pomoc.

Důstojníci, kterým se povedlo kufr otevřít, byli doslova omráčeni, když na něj vyskočil vyděšený pudl. Jak by tohle mohl někdo udělat živému zvířeti? Graham rychle přinesl nějaké jídlo a vodu a policie psa poté odvezla do nedalekého útulku.

Pracovníci útulku odhadovali, že pudl, pojmenovaný Donut, byl v kufru asi kolem šesti hodin, ale s přesností se to nedalo určit. Odstartovali kampaň na sociálních sítích a pokoušeli se kontaktovat majitele, jelikož se nedala vyloučit možnost, že by se mohlo jednat o jakousi pomstu.

Donut si v útulku udělal pohodlí a zdálo se, že situací není vůbec otřesen. Je to přátelské a milující štěně se širokým úsměvem. A my budeme nadále doufat, že se jeho zachránci a úřady brzy dostanou na kloub tomuto strašlivému činu.

Jaké tipy máte vy? Proč by někdo zamkl zvíře do kufru a ponechal v lese svému osudu? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích a sdílejte příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org