Žena si osvojila fenku jezevčíka přímo před vchodem do útulku. Po vyslechnutí bizarního důvodu majitele k jejímu odložení, neváhala ani minutu!

Nicki seděla ve svém zaparkovaném autě před zvířecím útulkem a čekala, až se konečně otevře. Tehdy si všimla roztomilého malého jezevčíka sedícího poblíž.

S jezevčíkem byl i nějaký muž. Původně to vypadalo, že je pejsek nalezený a cizinec jej přivedl do útulku, aby se o něj postarali a našli mu nový domov. Což byla z poloviny pravda, ale jezevčíkovým majitelem byl právě tento muž, který se rozhodl jej odložit. Ale proč? Nicki to prostě musela vědět. Když ze zeptala přímo jeho, spadla jí čelist. „Dávám ji pryč, protože máme dítě a už psa nepotřebujeme,“ odpověděl muž. Počkat, cože?

Nicki nevěřila vlastním uším. Existují páry, které se rozhodnou přijmout mazlíčka místo toho, aby měli děti, ale použití psa jako získání praxe pro dítě? To je přinejmenším zvláštní. Muž se Nicki okamžitě zeptal, zdali si malou fenku jezevčíka nechce adoptovat. Samozřejmě, že chtěla!

Její jméno bylo Dotty a dříve, než se nadála, už byla v Nickiině autě na cestě do svého nového domova. I přes prvotní strach a zmatení se Dotty, později přejmenována na Molly, rychle přizpůsobila svému novému prostředí.

Získala novou milující mámu, ale také dva psí kamarády jménem Moo a Maddie. Zatím to vypadá, že Molly drží rekord, co se nalezení nového pěstounského domova týká.

Co říkáte na bizarní důvod k odložení svého domácího mazlíčka? Dejte nám vědět vaše názory do komentářů a neváhejte tento prapodivný příběh sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org