Aktivní uhlí je všelékem na mnoho zdravotních problémů, ale svůj efektivní přínos má i v kosmetice. Vybělte si s jeho pomocí zuby

Ačkoli se jedná o škaredý a špinavý způsob bělení zubů, nic to nemění na tom, že se jedná o nejúčinnější a nejoblíbenější metodu, jak získat zářivý úsměv. V televizi můžete vidět spoustu reklam na zubní pasty, díky kterým budete mít oslnivě bílé zuby za pouhé dva dny, ale většinou se jedná o reklamní triky, které jen zřídka vedou k požadovanému výsledku.

Co vám ale v televizi neřeknou je to, že ke krásnému chrupu stačí používat aktivní uhlí. S trochou čištění a vyplachování v ústech získáte perleťově bílé zuby. Aktivní uhlí má v medicíně svou dlouholetou historii, již staří Egypťané ho doporučovali k léčbě různých otrav a američtí indiáni k léčbě kožních infekcí.

Jak vybělit zuby pomocí aktivního uhlí?

V misce si připravte nadrcené aktivní uhlí a mokrým kartáčkem jej naneste na zuby. Čistěte tak, jak jste zvyklí. Není potřeba silného tlaku, stačí jemně pohybovat štětinami. Doba čištění by měla být zhruba 3 – 4 minuty. Poté si vypláchněte ústa vodou a opět si vyčistěte zuby tentokrát běžnou zubní pastou, jakou každodenně používáte. Výsledek by měl být viditelný hned napoprvé a po týdnu byste měli mít zcela zářivé zuby.

Znáte tuto proceduru? Neváhejte ji sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: feelhealthylife.com