Australanka narazila během své procházky se psem na deset opuštěných koťat. Ta se rozhodla, že už ženu neopustí, toužila totiž po jedné jediné věci!

Australanka jménem Bree se v chladném ránu procházela se svým psem jako vždy – vše vypadalo normálně, stejně jako každý den, dokud nenarazila na deset opuštěných koťat. Byla vyděšená, hladová, ale kupodivu se zdálo, že se Breeina psa téměř vůbec nebála.

Bree si nebyla zcela jistá, co má dělat, přece si nemohla domů odnést všech deset koťat. Rozhodla se tedy, že jakmile dorazí domů, zavolá záchranný tým. Když ale pokračovala v chůzi, všech deset mláďat ji začalo následovat.

Bree se neustále ohlížela za sebe a zrychlovala své tempo, ovšem koťata byla neoblomná. Prostě se rozhodla jít s ní za každou cenu, aniž by se starala o jejího psa. Bree si nebyla příliš jistá, co přesně by mohla po ní chtít, zdali jídlo nebo jen touží po nějaké společnosti. Ale i přesto, chtějí to tolik, že by byla schopna ji pronásledovat téměř 1,5 km po silnici až domů? Možná chtěla něco víc!

Zdroj: addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce