Australanka narazila během své procházky se psem na deset opuštěných koťat. Ta se rozhodla, že už ženu neopustí, toužila totiž po jedné jediné věci!

Australanka jménem Bree se v chladném ránu procházela se svým psem jako vždy – vše vypadalo normálně, stejně jako každý den, dokud nenarazila na deset opuštěných koťat. Byla vyděšená, hladová, ale kupodivu se zdálo, že se Breeina psa téměř vůbec nebála.

Bree si nebyla zcela jistá, co má dělat, přece si nemohla domů odnést všech deset koťat. Rozhodla se tedy, že jakmile dorazí domů, zavolá záchranný tým. Když ale pokračovala v chůzi, všech deset mláďat ji začalo následovat.

Bree se neustále ohlížela za sebe a zrychlovala své tempo, ovšem koťata byla neoblomná. Prostě se rozhodla jít s ní za každou cenu, aniž by se starala o jejího psa. Bree si nebyla příliš jistá, co přesně by mohla po ní chtít, zdali jídlo nebo jen touží po nějaké společnosti. Ale i přesto, chtějí to tolik, že by byla schopna ji pronásledovat téměř 1,5 km po silnici až domů? Možná chtěla něco víc!

Mladá žena se rozhodla, že na to přijde! Nechala koťata, ať si za ní klidně jdou. Jakmile se všemi deseti v patách dorazila domů, uvnitř si uvědomila, že každé kotě, až do toho posledního, toužilo jen po jedné věci – LÁSCE!

Nešla za ní celou dlouhou cestu jen kvůli jídlu nebo že by byla vyděšená, šla proto, že chtěla být milována a ten, který měl za úkol je zahrnout péčí a láskou je opustil. Bree se rozhodla postarat, aby všechna koťata našla svůj nový a dobrý domov, protože to je to, co dobří lidé dělají. Sama si jedno z nich ponechala, to, které nedokázalo celou cestu držet krok s ostatními, takže jej musela nést v náruči.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Byli jste také tak dojatí jako my? Sdílejte příběh plný lásky mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org