Vyděšená policistka nebyla schopná zvládnout o polovinu většího muže ozbrojeného nožem. Náhle přiběhla pomoc, kterou by nikdo nečekal!

Skuteční hrdinové nejsou ti, kteří chodí po světě a tvrdí, jak odvážní jsou. Praví hrdinové jsou ti, kteří neváhají zakročit a poskytnout pomocnou ruku, když to situace vyžaduje. Často se takoví lidé objeví zčistajasna a většinou jsou to osoby, od kterých by to nikdo nečekal.

Policistka Ashley se pokoušela zadržet muže podezřelého z napadení prodavače čerpací stanice. Útočník, mnohem větší než sama Ashley, byl ozbrojen nožem a neváhal jej použít. Rozhodně se nechtěl vzdát bez oboje a zcela ovládl situaci. Ashley byla ve vážném nebezpečí a nikdo v tu chvíli nevěděl, o kolik se ještě situace může zhoršit.

Místní muž jménem Cray, procházející v danou chvíli kolem, se bez dalšího přemýšlení vrhl do akce. Skočil na podezřelého a srazil jej k zemi, takže Ashley byla schopná muži nasadit želízka. „Udělala všechno, co mohla, ale situace se zhoršovala,“ řekl Cray. Náhodný hrdina byl okamžitě oceněn policejním oddělením za jeho statečnost.

Zdroj: addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Ukázalo se, že Cray je v současné době bezdomovec, který žije v útulku. Policejní oddělení se rozhodlo jeho život zpříjemnit zvláštním obřadem, na který Cray nikdy nezapomene. Šéf policie Holbrook mu předložil certifikát za mimořádnou akci k záchraně života a podpoře veřejné bezpečnosti. Oddělení ale zašlo dále nad rámec svého poslání a rozhodlo se útulek obdarovat několika dary.

Jako většina správných hrdinů, byl i Cray neuvěřitelně pokorný, zatímco na něj šéf policejního oddělení pěl samou chválu.

Co říkáte na dnešní příběh? Byli by jste také schopní bez váhání skočit do akce, kdyby se jednalo o záchranu života? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org