Muž si odběhl do obchodu a nechal svého psa čekat v autě. Tomu se to ale nelíbilo a dostal brilantní nápad, jak svého pána potrestat!

Milovníci domácích mazlíčků jistě dobře ví, že pokud si jich nebudeme dostatečně všímat, vrátí nám to i s úroky. Například, je chladno, potřebujete si nakoupit, tak svého pejska necháte na chvíli v autě, než si vše vyřídíte. Ovšem, ať už jste to mysleli jakkoliv dobře, psi neradi zůstávají sami. A někteří z těch inteligentnějších a temperamentnějších nechají své majitele za takový počin zaplatit.

Tak se rozhodl i tento chytrý pes, kterému se zdálo, že v autě zůstává sám až příliš často, takže vzal situaci do vlastních pacek. Jeho cíl? Veřejně zostudit svého majitele! Tím, že se vozil v autě pravidelně, zaznamenal, že jeho majitel vždy stlačí klakson, aby upoutal něčí pozornost. A teď nastal čas, aby byla upoutána pozornost na něj. Pes si tedy sedl na místo řidiče a dal se do práce.

Nechal packu na klaksonu tak dlouho, dokud si jej nevšimli všichni ostatní, zvláště jeho majitel. Několik ohromených kolemjdoucích zachytilo tento incident a video zveřejnilo na internetu. I přes veškeré prosby, aby s tím skončil, pes zůstal s ledovým klidem i pohledem tak, jak byl, dokud se nevrátil jeho majitel.

Celou situaci můžete zhlédnout na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Také necháváte svá zvířátka čekat v autě? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet se svými přáteli.

Zdroj: addictingstories.org