Muž si postavil na zahradě malou chatrč. Když své sousedy pozval na prohlídku, to, co skrýval uvnitř, zanechalo všechny v naprostém úžasu!

Jste-li milovníci filmu, jistě rádi zajdete do kina vychutnat si atmosféru velkého plátna a silného zvuku. Ale co si budeme povídat, čím jsme starší, tím jsme méně trpěliví především s lidmi kolem nás, kteří se dokáží v kině chovat velmi neurvale – jsou příliš hluční, kopou vám do sedaček a dělají nepořádek s různým občerstvením. Zdá se, že v dnešní době je už skoro nemožné vychutnat si film mimo náš domov.

Tento příběh je o muži jménem Ashley, který měl s lidmi v kině podobný problém, ale rozhodně se nehodlal svého koníčku vzdát. Proto přišel s velice efektivním řešením, které ohromilo především jeho sousedy. Podívejte se sami!

Ashley Yeates přesně věděl, co chce a začal tedy kreslit plány pro svou zahradní chatrč. Měl již spoustu zkušeností se stavbou nejrůznějších domů, což mu realizaci projektu dost usnadnilo. Brzy bylo vše na svém místě.

Z venku vše vypadalo jako lepší kůlnička na dříví a zahradní náčiní, ale uvnitř to byl splněný sen každého fanouška filmů – perfektní osvětlení, červené sedačky, obrazovka a nesmělo chybět ani občerstvení.

Stěny jsou vyzdobeny filmovými plakáty z Ashleyho soukromé sbírky, uvnitř je klimatizace, stroj na popcorn, videohry a především spousta filmů.

Skvělá práce! Je to skutečně úžasný výsledek. Ashleymu neunikl jediný detail.

Sdílejte příběh tohoto milovníka filmů mezi svými přáteli a rodinou a nechte je inspirovat.

Zdroj: en.stories.newsner.com