Neustále plačící vnouček v obchodě nechal svého dědu naprosto chladným. Jednu zákaznici to zaujalo natolik, že se neváhala zeptat. Dědova metoda ji naprosto uchvátila! Fungovala by u vašich dětí?

Na konci rušného dne, kdy jsme byli obklopeni energickými mladými lidmi nebo náročnými šéfy nebo oběma typy, potřebujeme klid, relaxaci a především zábavu. Smích je dobrý pro naše zdraví, protože snižuje hladinu krevního tlaku, stresový hormon a je dobrý pro naše břišní svaly. Takže, co může být lepšího, než si najít pohodlné místo a vychutnat si vtipný příběh o dědečkovi a jeho vnukovi.

Ti z nás, kteří mají děti, moc dobře ví, jak nákupy s našimi malými ratolestmi mohou být složité. Co bychom dali za pouhých 5 minut ticha a klidu, abychom co nejrychleji nabrali to, pro co jsme přišli a vyrazili konečně domů. Myslíme si, že budete ohromeni metodou tohoto dědy, jak se vypořádal se svým tříletým vnukem.

Žena v obchodě s potravinami sledovala dědečka s poměrně hlučným tříletým vnukem. Bylo jí na první pohled zřejmé, že dědečekvměl plné ruce práce s dítětem, který v uličce se sladkostmi vykřikoval, že chce sladké, v uličce s limonádami, že chce limonádu, v uličce s chipsy, že chce chipsy, a tak to pokračovalo na každém kroku, jakmile vstoupili mezi další regály. Mezitím děda neustále opakoval: „Klid, Williame, nebudeme tady dlouho. Klid, chlapče.“ Další dětský výbuch přinutil dědu znovu opakovat: „Klid, Williame, ještě pár minut a budeme pryč. Jen počkej, chlapče.“ Pokračoval také u pokladny: „Williame, Williame, kamaráde, nerozčiluj se. Za pět minut jsme doma, buď v pohodě, Williame.“

Na ženu jeho jednání velmi zapůsobilo, takže neodolala a došla až k jejich autu: „Promiňte, není to moje věc, ale byl jste úžasný. Nevím, jak jste to dokázal, po celou dobu jste zůstal klidný bez ohledu na to, jak moc byl váš vnuk hlasitý. William má veliké štěstí, že má takového dědu jako jste vy.“ „Děkuji, ale já jsem William. Můj vnuk se jmenuje Kevin,“ odpověděl dědeček.

Jak se vám dnešní milý příběh líbil? Pokud jste se zasmáli, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com