Muž o vlásek unikl smrti, když si chtěl zkrátit čekání v automyčce. Nechť je nešťastná náhoda varováním pro ostatní řidiče

Z nahrávky, která se dostala na internet, tuhne krev v žilách a způsobuje, že si uživatelé internetu mnou oči úžasem. Každý si klade jednu otázku, jak se něco takového vůbec mohlo stát?

Šokující incident

Video z Jelení Hory, města v jihozápadním Polsku, putovalo po sociálních sítích rychlostí blesku. Velmi nebezpečná situace, která se stala 1. října 2022 kolem 15:30 v automyčce, je bezpochyby velkým varováním pro všechny ostatní řidiče.

Můžete vidět, jak uvnitř vozidla v určitém okamžiku dojde k výbuchu. Je tak silný, že jednotlivé prvky v autě vyletí z vozidla. Na poslední chvíli vyděšený muž unikne nebezpečí.

Co explozi způsobilo?

Na místo rychle dorazily dva hasičské sbory. Muž byl okamžitě ošetřen. Co způsobilo explozi? Jak se ukázalo, řidič vyčistil interiér vozu produktem, který obsahoval alkohol. Při projíždění myčkou si chtěl zkrátit čekání, než bude jeho auto hotové, a zapálil si cigaretu. Což v danou chvíli nebyl příliš šťastný nápad.

Oheň ze zapalovače a hořlavé výpary čisticích prostředků způsobily explozi. Řidič utrpěl mnoho popálenin po celém těle, ale naštěstí unikl smrti. V současné době je v nemocnici.

Varování pro ostatní řidiče

Nešťastná náhoda může být důležitým varováním pro ostatní řidiče. Ačkoli se jedná o náhodu, která člověku hned tak nedojde, je potřeba si uvědomit, že zapálená cigareta ve vozidle, i když jen projíždíte myčkou, je nebezpečná z mnoha důvodů. Jedná se o jednu z nejčastější příčin dopravních nehod. Buďte proto opatrní.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Brd24.pl