Mytí toalety nikdy nebylo jednodušší. Vraťte se o desítky let zpět a použijte starý dobrý ocet, který si oblíbily i naše babičky

Jednou z nejhorších, ale bohužel nevyhnutelných činností, je mytí koupelny. A co je úplná tragédie – nasávání výparů z čistících prostředků. Ale co lidé používali, než byly k dispozici všechny tyto efektivní přípravky na mytí? S následujícím tipem vyčistíte i tu nejšpinavější koupelnu a především toaletu.

Vše, co potřebujete, je trocha jedlé sody a ocet. Ocet je silnou tekutinou, která představuje ekologicky šetrný čistící prostředek, jenž vás zbaví všech bakterií a bude působit jako prevence před vznikem nečistot.

Ingredience:

  • šálek octa
  • 1 PL jedlé sody
  • esenciální olej

Postup:

Do lahvičky nalijte šálek octa a nastříkejte do toaletní mísy. Ocet začne pracovat ihned, ale pro vyšší výsledky můžete nechat působit přes noc. Následující ráno posypejte lžící sody a vydrhněte. Pro svěží vůni můžete přidat i pár kapek esenciálního oleje.

Jakými prostředky čistíte koupelnu vy? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte sdílejte tuto metodu mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com