Na e50style.cz mají celý slevový Black Week

Black Friday, největší nákupní svátek roku, letos připadá na pátek 27. listopadu. Mnohé obchody se ovšem neomezují pouze na pátek, slevy mají celý prodloužený víkend, nebo dokonce celý týden. To je i případ e-shopu e50style.cz, který nabízí oblečení a doplňky známých značek Nike, Adidas, Puma, Converse, Vans apod.

Letošní vánoční nákupy jsou jiné než tradičně. Nikdo si zatím netroufá odhadovat, zda ještě do Vánoc otevřou kamenné prodejny, nebo budeme muset nakupovat online. Nečekejte, jak celá záležitost dopadne, a nakupte už nyní. Online, pohodlně a s velkou slevou. Stylové doplňky známých značek pořídíte v e-shopu 50 style se slevami až 35 % navíc. Běžně mívá e-shop slevy maximálně 20 % navíc, takto vysoké snížení hodnoty je tedy výjimečné.

Black Week až do 30. listopadu

Black Week na e50style.cz již odstartoval a bude trvat až do konce listopadu. Se slevou tam nyní pořídíte boty Nike, boty Adidas, boty Vans, boty Converse i boty Puma. E-shop ovšem není zaměřený pouze na obuv, prodává také oblečení známých značek a doplňky. Každý si přijde na své.

Nakupte výbavu na zimu i vánoční dárky

Tak vysoké slevy na značkové oblečení a obuv jsou samozřejmě vynikající příležitostí pro nákup vánočních dárků. Dospívající potěší boty Vans či Converse, maminku třeba nové dámské boty Nike na běhání a táta vynosí pánské boty Nike či Puma. Módní dárky jsou oblíbené nehledě na věku, uspějete s nimi opravdu vždycky.

Ve slevách Black Friday lze pochopitelně nakoupit i zimní boty nebo oblečení, které jste nestihli koupit, než se zavřely obchody. E-shop e50style.cz nabízí 30denní lhůtu na vrácení, takže když objednáte koncem listopadu (nezapomeňte, že slevy Black Week trvají do 30. listopadu), máte dostatečnou rezervu pro případ, že by se dárek nelíbil, případně jste neodhadli velikost. Do 30 dnů ho i po Štědrém dnu stihnete vyměnit.

Tady se nemusíte bát nakoupit online

E-shop e50style.cz dává šanci i těm, kteří se nakupování online bojí. Letos možná ani jinak dárky nakoupit nepůjde a při nákupu v takto osvědčeném obchodu se opravdu není čeho bát. E-shop je ověřený zákazníky Heureky (na levé straně najdete štítek Ověřeno zákazníky a můžete si přečíst také hodnocení), používá zabezpečené SSL spojení, nabízí platby nejen kreditní kartou, ale i převodem. Zboží doručí kurýr DPD či Pošta. Na výměnu je zmiňovaných 30 dnů.