Na zastávku plnou dětí se řídilo nekontrolovatelné auto. Mladý chlapec jako jediný udělal něco, co zanechalo jeho malou sestřičku a rodiny všech v slzách

Jedenáctiletý La’Darious je kluk z okolí, jehož celé sousedství považovalo za jedno z obyčejných dětí, které denně můžete potkat na ulici. Netušili ovšem, že jeho povaha se absolutně vymyká dětské osobnosti, jak ji všichni známe. Jednoho dne čekal se svou sedmiletou sestrou Sha’Vontou a ostatními dětmi na autobus do školy, když se během vteřiny mohlo stát něco, co by změnilo život všech přítomných a jejich rodin.

V tu chvíli se objevilo auto, jenž se zdálo zcela nekontrolovatelné svým řidičem a mířilo přímo na Sha’Vontu. Hluk dětí a jejich nevěnování pozornosti situaci uvedlo Sha’Vontu do bezprostředního nebezpečí. Pouze La’Darious hledal, kde se jeho sestra zrovna nachází a vytlačil ji z cesty tak, že se sám ocitl v přímé cestě auta, které jej tragicky srazilo.

Mladý hrdina bojoval o svůj život, ale řidič Nissanu se rozhodl nevěnovat mu pozornost a raději ujet ze scény. La’Dariousovo tělo bylo potrhané. Přivolaná pomoc převezla chlapce vrtulníkem do nejbližší nemocnice, ale bohužel se mu už nedalo pomoci.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce