Námořník po vylodění v přístavu hledá svou ženu a děti. Po chvilce je spatří a ztuhne jako socha

Tisíce lidí čeká na příjezd svých milých ze zahraničních misí. Americký námořník Chris Daugherty už se nemůže dočkat, až uvidí svou ženu a tři děti. To ještě netuší, jaké překvapení jej čeká hned na nábřeží, kam vojenská loď po příjezdu zakotví.

Odjezd v lednu 2017

Chris byl povolán na misi do Jižní Koreje, kam odjel v lednu 2017. Plánovaných pět měsíců služby vzalo za své, když se situace v oblasti, kde sloužil, zhoršila a byl nucený zůstat o měsíc déle. To byl sice pro něj šok, protože se už nemohl dočkat návratu, ještě větší překvapení však na něj čekalo přímo na molu v přístavišti. Natasha, jeho milovaná žena, jej totiž vítá s velkým nápisem před sebou, na kterém se píše to, co rozhodně po svém návratu nečekal.

Měsíce udržené tajemství

Hned po odjezdu Chrise se necítila Natasha ve své kůži, přemáhala ji únava a cítila se smutná a osamělá. I děti si všimly, že se chová jinak. Snažila se být svému muži oporou na dálku, každý den spolu s dětmi s ním mluvila pomocí videohovoru, proto je zvláštní, že tajemství udržela tak dlouho. Ani děti nic tatínkovi neprozradily, dokonce i členové početné Chrisovy rodiny udrželi po dlouhé měsíce Natashino tajemství, byť už nebylo pochyb o tom, co se děje.

Transparent s nápisem

Situace v korejské oblasti se přiostřovala, protože došlo na experimenty jaderných zbraní ze strany Severní Koreje, z toho důvodu byla mise Chrisovi prodloužena. Jeho žena se tak starala o tři děti a chodila na dva úvazky do práce, aby vše zvládla. Po šesti měsících však Chris konečně dorazil do San Diega v Kalifornii, kde jej čekalo překvapení nejen v podobě ženy mávající s dětmi na molu, ale také transparentu, který hrdě hlásal: „Vítej doma, budoucí tatínku!“ Čtvrtá dcerka se Chrisovi narodila 2. září 2017, celý příběh dokumentovali Chrisovi příbuzní, z následného videa se pak stal hit na sociálních sítích.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Tips-and-tricks.co