Poslední, co umírající muž slyšel, byl půvabný hlas jeho milované. Po poslechnutí budete mít slzy na krajíčku

Slova nemohou dost dobře popsat zoufalství a zármutek, které člověka pohltí, když ztratí toho, koho nejvíce miluje. Tato čtyřnásobná maminka o tom ví své. Danielle Gibson z Tennessee se musela rozloučit s otcem svých dětí, kterému bylo pouhých 33 let. Než však zemřel, slyšel ještě jednou naposledy nádherný hlas své ženy.

Udeřila zákeřná choroba

V prosinci 2017 začal Tony rychle ztrácet paměť. Danielle dokonce musela označovat pokoje v domě, aby věděl, kam má jít. Jeho paměť se zhoršovala den co den. Po měsících testování lékaři z Nashvillu podali rodině zdrcující odpověď. Tonymu byla diagnostikována Creutzfeldt-Jakobova choroba. Jedná se o vzácnou degenerativní mozkovou poruchu, známější spíše jako lidská forma nemoci šílených krav. Je vyvolána kontaktem s infikovanou tkání, jako je například konzumace kontaminovaného masa. Bohužel neexistuje žádný lék a většina postižených do jednoho roku zemře.

Manželka byla silnou oporou

Přestože byla Danielle zasažena tak tragickou zprávou, zůstala pro svého muže silnou oporou až do samotného konce. Starala se o něj, dokud nebyl umístěn do pečovatelského domu. I nadále byla neustále po jeho boku, jakmile nenastal jeho poslední den. Tři dny předtím, než Tony zemřel, mu Danielle zazpívala jeho oblíbený chorál Amazing Grace. Jeho oči okamžitě přilnuly k jejím a můžete vidět, jak Daniellin hlas působí na Tonyho uklidňujícím dojmem. Jako kdyby říkal, že všechno bude dobré, už nic nebude bolet.

Podpora veřejnosti

Jakmile se video objevilo na sociálních sítích, zaplavila Danielle vlna podpory. Získala tolik pozitivních komentářů a stovky lidí podpořily ji i její rodinu finančním příspěvkem. Přestože je v jejím srdci obrovská díra, Danielle je nyní šťastná, že její milovaný Tony už netrpí. Bojoval statečně, ale tento boj nemohl nikdy vyhrát. Nyní už mu je dopřán klid.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com