Fenka pitbula chytila batole za plenku a zachránila před tragédií. Nebýt jí, nikdo o hrozbě neví

Pitbulové a obecně bojová psí plemena nemají mezi lidmi dobrou pověst. Je pravda, že jsou silní a často chováni pro boj, ale pokud natrefíte na agresivní rasu, je to zpravidla chyba majitele než psa. Proto se spousta lidí v pitbulech mýlí. Tento příběh dokazuje, že pitbulové mají milou a dobrou povahu.

Bytový komplex v plamenech

Latana Chai slyšela jedné noci hlasitě štěkat svou fenku u zadních dveří bytu. Bylo to neobvyklé, protože se jednalo o 8měsíční fenku pitbula jménem Sasha, která byla obvykle velmi mírná a tichá. Bylo jasné, že něco není v pořádku. Chai otevřela zadní dveře a náhle viděla kouř, jak se valí z bytu od jejích sousedů. A oheň. Velký oheň, který už zničil většinu Chaiina bytu. Bydlení už nebylo možné zachránit, ale životy uvnitř ještě ano.

Fenka zachránila batole

Když se tedy žena vydala pro svou 7měsíční dcerku, aby se obě dostaly co nejrychleji ven, fenka Sasha už táhla malé dítě za plenu ven z domu. Hrdinský pitbul zachránil život celé rodiny. Nejdříve upozornil na nebezpečí a poté se postaral o to, aby se všichni dostali v pořádku pryč z plamenů. „Jsem šťastná za to, že ji ve svém životě mám. Kdyby tam Sasha nebyla, pravděpodobně bych spala a o ničem bychom nevěděli. Chytila Masailahu za plenku a vytáhla ji z postýlky. Všem nám zachránila život,“ vypráví Chai.

Nebýt fenky, tak o požáru neví

Kdyby nebylo chytré fenky, nikdo z bytového komplexu by nevěděl, že se blíží nebezpečí. Sice je nyní rodina Chai bez domova, ale naživu. A to vše díky pitbulovi, o kterém si většina z nás myslí, že je pro lidi nebezpečný.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiringacts.com