Narodila se se vzácným onemocněním a od malinka vzdorovala všem prognózám. I přes všechna varování lékařů se jí v dospělosti povedlo nemyslitelné

Tato žena se narodila bez svalů a jako zázrakem se jí podařilo porodit vlastní dceru. Sheree Psaila od svého narození trpí poměrně vzácným onemocněním. Narodila se s arthrogryposis multiplex congenita nebo artrogrypózou, což je stav, který v podstatě znamená, že se narodíte bez svalové tkáně na rukou a nohou. Lékaři rodiče varovali, že děvče nepřežije déle než rok. Sheree však popírá veškeré zákony a očekávání, která z jejího zdravotního stavu vyplývají.

Dívka se nikdy nehodlala vzdát

Navzdory všem předpokladům Sheree přežila. Po 20 neúspěšných operacích lékaři rodičům doporučili, aby Sheree používala invalidní vozík a navštěvovala školu pro děti se speciálními potřebami. Nehodlala se však vzdát a v 5 letech se jí podařilo udělat první krůčky.

Seznámila se se svou životní láskou

Během studií na Tafe se Sheree seznámila s Chrisem, chlapcem, který měl dědičné onemocnění, jenž postihlo jeho páteř. Poměrně rychle se do sebe zamilovali. V březnu 2015 se konala svatba. Ani jeden z nich se nemohl dočkat založení rodiny.

Lékaři mladou ženu varovali

Sheree potratila při svém prvním pokusu o otěhotnění a lékaři varovali, že bude velmi obtížné dítě donosit, pokud se bude opět snažit otěhotnět. Znovu proti všem předpokladům se jí však podařilo přijít do jiného stavu a tentokrát i dítě přivést na svět.

Holčička se narodila zcela zdravá

Lékaři považují za zázrak, že se dítě uvnitř vyvinulo normálně. Ačkoli porod musel proběhnout císařským řezem, aby se předešlo komplikacím, holčička se narodila zcela zdravá, žádnou nemoc rodičů nezdědila. Dostala jméno Hayden.

Rodina vede šťastný život

Je škoda, že kvůli svému stavu nemůže Sheree držet své dítě v náručí, a pokud ano, jde to stěží. Ale dává si záležet, aby svou lásku projevila jinak. Přes všechny problémy, které za svůj život překonala, a proti všemu, co lékaři od jejího narození tvrdili, vede tato dívka šťastný život se svou rodinou.

Úvodní obrázek: S vědomím Sheree Psaila, Zdroj: Dailymail.co.uk