Nebezpečná data v roce 2021. Neuzavírejte důležité smlouvy a svatbu raději odložte

Rok 2021, rok Bílého Kovového Býka, vstoupil v platnost 12. února. Astrologové hovoří, co nás v blízké budoucnosti čeká a co se v našem životě změní. Nejprve varují před nebezpečnými daty a poté uvádějí, kdo v následujících měsících může očekávat úspěch a prosperitu.

Nebezpečná data roku 2021

V tato data bude nutné odložit a respektovat důležité věci. Jedná se především o 17. února, 15. června a 24. prosince. Další dva nebo tři týdny před a po těchto dnech můžete očekávat určité nástrahy a nebezpečí. V této době se nedoporučuje uzavírat důležité smlouvy, plánovat operace a podepisovat různé dohody, dokonce ani zakládat rodinu, jak zdůraznili někteří esoterici. Na tato data byste také neměli plánovat cesty do jiných zemí, protože existuje velká pravděpodobnost politických a globálních kataklyzmat.

Na koho čeká úspěch?

Astrologové ale nejsou posli pouze špatných zpráv. Na některé z nás v tomto roce čeká i úspěch. Podle nic bude rok 2021 podporovat vytrvalé, zodpovědné a trpělivé jedince. Tito lidé získají prosperitu a úspěch, pocítí růst ve své kariéře a bude se jim dařit i v oblasti financí a v oborech, jako je zemědělství nebo IT či další obory související s teleworkingem.

Co můžeme očekávat na poli lásky?

Ne každý uspěje v lásce. Doporučuje se soustředit se na známé lidi místo hledání něčeho úplně nového. Manželství v roce 2021 také není dobrý nápad, ale pokud svatbu přesto plánujete, měla by se konat od druhé poloviny července do konce srpna.

Rok 2021 a zdraví

Nakonec astrologové hovořili o tom, jak zůstat zdravými. K tomu budete muset pečovat nejen o sebe, správně jíst a pravidelně chodit na pravidelné lékařské prohlídky, ale také věnovat zvláštní pozornost svému krku, zádům a nohám.

Obrázky: Pixabay