Objevte, co jste si přinesli z minulých životů. Pomůže vám to vyřešit současné problémy

Život nám neustále připravuje výzvy, které je potřeba překonávat. Někdy můžeme mít pocit, že jsme snad jediní z našeho okolí, kdo neustále musí procházet zátěžovými zkouškami a pak vyvstává otázka „proč právě já“. Tyto výzvy mohou stále vyžadovat další a další regeneraci naší duše, aby se v této oblasti opět doplnila. Důvod, proč váš život není snadný, může souviset s vašimi minulými životy. Proto je potřeba hlubšího sebepoznání, abyste se s těmito výzvami lépe vyrovnali a odpoutali se o svého předešlého života. Zjistěte, jaké problémy z minulých životních vztahů stále ovlivňují váš současný život. Vyberte si jednu ze tří možností na obrázku a získejte rady, jak tyto druhy problémů vyřešit.

Číslo 1 – otevřete se novým lidem

V tomto životě bojujete s ukončením vztahu s toxickými lidmi a situacemi. Tento strach pochází z předchozího života, ve kterém byli lidé bez varování vyňati z vašeho života, například z důvodu smrti, nemoci, války, cizoložství atd. Byli jste sami, protože lidé, kteří vám byli blízcí, vás opustili. Přejděte ve svém současném životě od chaosu a toxicity ke zdravým, milujícím a vyváženým vztahům. Pokud nejste šťastní, je nejlepší se dostat z nezdravé situace a dopřát si čas na uzdravení. Poté budete moci otevřít své srdce novým lidem i vztahům.

Číslo 2 – věřte více ostatním lidem

V předchozím životě jste byli často podvedeni a využíváni, a to až do takové míry, že jste žili v chudobě poté, co jste byli úspěšní a bohatí. Lidé kolem vás využili vaší dobroty a obrali vás prakticky o všechno. V dnešní době je pro vás obtížně někomu věřit. To ve vás způsobuje mnoho podezření. I když je moudré nevěřit každému, koho potkáte, může nastat čas, kdy budete až příliš nedůvěřiví a zůstanete tak sami. Snažte se vyhnout okamžitým úsudkům.

Číslo 3 – Nebojte se říct NE

Všimli jste si někdy, že si lidé od vás berou více, než jste se původně dohodli? V současném životě se budete muset naučit zůstat pevnými ve svých názorech. Slibte si sami sobě, když vám nebude něco po chuti, řeknete NE. V minulém životě jste byli tak hladoví po tom, abyste vyhověli všem, že jste všem říkali ANO a ztratili jste svou identitu. Chtěli jste všude zapadnout. Budete se muset smířit, že ne každý vás bude mít rád. Je ale důležité to udělat, jinak budete vyčerpaní a ve prospěch jiných obětujete své blaho.

Obrázky: Getty Images, Zdroj: Themindsjournal.com