Nechutný trend, který vyvolal vlnu pobouření po celém světě. Žena se přímo v obchodě napila ústní vody a poté udělala něco naprosto neodpustitelného!

Ještě stále zůstává v paměti lidí nedávný příběh o ženě, která v obchodě s potravinami olizovala vany se zmrzlinou a vracela je zpět do regálů pro další případné nakupující, a je tady další případ, který zasáhl celý internet. Video tentokrát ukazuje zákaznici, jež kloktá ústní vodu přímo v obchodě, plive ji zpět do láhve a vkládá na polici mezi ostatní nepoužité zboží.

Žena se na svém profilu na sociální síti zmiňuje o tom, že prožila nechutné ráno a po vypláchnutí úst cítí mátový a čerstvý dech. Zřejmě se tedy vůbec nestydí za to, co právě udělala nebo má jen touhu se pyšnit svými úlety. Video rychlo vyvolalo vlnu pobouření.

Obchod se k celé situaci vyjádřil takto: „Vyšetřujeme celý incident. Pokud někdo takto manipuluje se zbožím, budeme spolupracovat s orgány, které zahájí trestní řízení, abychom stíhali ty, kteří jsou shledáni odpovědnými v plném rozsahu.“

Později ale žena zveřejnila účtenku, která má být údajným důkazem toho, že si použitou láhev ústní vody zakoupila. Doufejme, že pravda vyjde najevo a podstoupí se správné kroky k odstranění tohoto nového nechutného trendu.

Jak se ohledně dnešního příběhu cítíte vy? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com