Roční chlapeček Robert se zpoza kolébky radostně vítá s milovaným pejskem. Pohotový rodič natočil radostné chvíle na video

Roztomilých videí není na internetu nikdy dost. A pokud se na jednom záznamu sejdou děti a zvířata, vždy je to důvod k úsměvu. Robert je roztomilý chlapeček, který miluje svého pejska jménem Kobe. Když zjistí, že není v jeho blízkosti, všude ho hledá pohledem. Jakmile se oba opět shledají, není možné, aby vám na tváři nevyskočil úsměv.

Dítě hledá svého milovaného pejska

Pouto, které mezi oběma vzniklo, je nerozbitné. Robertův výraz se změní z ustaraného v radostný, protože se k němu vrátil jeho milovaný Kobe. Každý odchod od dítěte je vážný. Vaše malé ratolesti netuší, že se za chvíli vrátíte, pro ně odchod milované osoby nebo zvířete působí, že jej opouští. Přesně to se stalo, když Kobe odešel do jiné místnosti.

Vše se obrátí k lepšímu

Když se však Kobe vrátí do místnosti, Robertům výraz se ihned změní. V jeho očích je vidět čisté štěstí. Kobe i Robert jsou tak rozkošní. Dítě se roztomile zachichotalo, když se Kobe vrátil do pokoje. Nic není lepší než psí věrnost a přátelství a Robert to ví. Je vidět, že pes miminko miluje a chránil by jej vlastním tělem.

Pes může být pro dítě velkou útěchou, což je u Roberta patrné. Kobe je plnohodnotným členem rodiny a Robert ho bude mít po svém boku během svého vyrůstání. Podívejte se na níže uvedené video. Toto setkání je tak potěšující, že si ho nechcete nechat ujít.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com