Omyly v nošení spodního prádla, které děláme dnes a denně

Mnoho lidí nemění své spodní prádlo tak často, jak by mělo. Někteří uvedli, že nosí stejné kalhotky nebo trenýrky 2 dny nebo i déle. To je jedna z chyb, kterou lidé často dělají. Ale těch omylů v nošení spodního prádla je mnohem více.

Nošení krajkového prádla

Krajky a další syntetické tkaniny snadno absorbují pot a nepropouštějí vzduch, čímž vytvářejí ideální prostředí pro bakterie. V důsledku toho může nošení krajkového spodního prádla vést k podráždění kůže nebo infekci. Pokud naopak nemáte rádi bavlněné spodní prádlo, ujistěte se, že alespoň oblast rozkroku vašeho spodního prádla je podšitá bavlnou.

Sušení prádla v sušičce

Zatímco vložení prádla do sušičky je nejrychlejší způsob, jak ho usušit, je to také jeden z nejjednodušších způsobů, jak prádlo srazit. Mnohem lepším řešením je sušit spodní prádlo klasicky na vzduchu.

Použití aromatického pracího prostředku

Další chybou, kterou můžete při praní spodního prádla udělat, je používání vonných pracích prostředků. Umělé vůně mohou způsobit vyrážky a alergické reakce, také svědění a podráždění intimních partií těla, a protože je pokožka v okolí této oblasti citlivější, je lepší zvolit hypoalergenní prací prostředek bez parfémování.

Nošení špatného spodního prádla na trénink

Je pravděpodobné, že strávíte mnohem více času výběrem správného úboru do posilovny než tím, že se budete ujišťovat, že vaše spodní prádlo je vhodné pro váš trénink. Jaké spodní prádlo bude v tomto případě vhodné? Vsaďte na takové z přírodního materiálu, které vás nebude omezovat v pohybu. Nezapomeňte si také po tréninku spodní prádlo vyměnit, zvláště v teplém počasí.

Spaní ve spodním prádle

Jaký je důvod nespat ve spodním prádle? Jednoduchý, vaše tělo si prostě potřebuje odpočinout od nošení spodního prádla. Studie ukazují, že spánek bez spodního prádla podporuje stav pokožky, dokonce i hubnutí.

Nošení špatně padnoucího spodního prádla

To, že je určitý styl spodního prádla módní nebo vypadá dobře, nemusí nutně znamenat, že bude to pravé pro vás. Špatně zvolené spodní prádlo způsobuje nejen nepříjemné a viditelné „vrásky“ kolem spodního prádla, ale z dlouhodobého hlediska může podporovat i vznik kožních onemocnění nebo infekcí močových cest.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: mensxp.com