Nejchytřejší znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jestli mezi ně patříte i vy

Nejchytřejší lidé světa mají mnoho společných rysů-jsou přirozeně chytří, dokážou snadno rozvíjet nejrůznější nápady a často mají silnou pracovní morálku, která je vede k úspěchu. Tyto vlastnosti jim mohou pomoci vytvářet nové projekty, psát zvuková nebo vizuální mistrovská díla nebo zakládat společnosti, které mění svět. Ale napadlo vás někdy, proč jsou někteří lidé geniálnější než jiní? Možná za to mohou hvězdy.

Rak

Pečující, soucitný a ochranářský Rak oplývá jedinečnou chytrostí. Lidé narození ve znamení Raka mísí intuici a emocionální citlivost s mazanou povahou. Umí skvěle číst v lidech a reagovat na pocity ostatních. Rak mistrovsky uspokojí emocionální potřeby každého bez mrknutí oka. Je to známka vysoké emoční inteligence, kterou jen málokteré jiné znamení dokáže replikovat.

Váhy

Váhy mají pravděpodobně vždy hlavu v knihách nebo navštěvují místní muzeum, kino nebo koncertní sál. Díky tomu mají základnu znalostí o celé řadě témat. Tím jejich chytrost však nekončí. Mohou mít nadání pro inteligenci, která se projevuje kreativitou, jako je snadné pochopení hudební teorie nebo výtvarného umění. Nemluvě o tom, že toto znamení je velice talentované v konverzaci s ostatními lidmi, což opět rozšiřuje jejich intelekt.

Střelec

Střelec dává přednost získávání znalostí prostřednictvím zážitků. Toto znamení bývá nezávislé, jsou to volnomyšlenkáři, kteří však neodmítají výzkum a racionalitu. Ve skutečnosti je jejich touha hledat pravdu často vede k tomu, že zacházejí do velkých vzdáleností, aby získali co nejvíce informací. Z toho důvodu jsou lidé s tímto hvězdným znamením nejen chytří z četby knih, ale berou získané poznatky a implementují je do svého života způsobem, který přesahuje rámec akademické sféry.

Blíženci

Toto znamení zvěrokruhu neustále vstřebává nové informace. Blíženci horlivě komunikují s ostatními lidmi, díky čemuž jsou ještě chytřejší. Blíženci mají základní osobnost, která je přizpůsobivá a ostražitá, což přispívá k jejich experimentální a zvídavé schopnosti racionálně uvažovat a učit se.

Panna

Tomuto pracovitému, spolehlivému a k perfekcionismu náchylnému znamení vládne Merkur, planeta komunikace a myšlení. Panny mají praktickou úroveň inteligence, díky které dokážou ostatním vždy skvěle poradit.

Vodnář

Nejchytřejším znamením zvěrokruhu je Vodnář. Řídí ho Uran, planeta inovací, kreativity a rozšířeného vědomí. Z toho důvodu toto vzdušné znamení dělá více než jen zpracovává fakta a chrlí je zpět. Informace především analyzuje, snaží se jim porozumět a staví na nich své vědomosti. Kozorozi jsou takoví malí géniové.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Bestlifeonline.com