Nejhorší možné partnerské kombinace horoskopu. Těmto párům hvězdy nepřejí, vztah nikdy nebude fungovat

Říká se, že každý z nás má na světě jednu spřízněnou duši, se kterou by tvořil dokonalý pár. Láska na celý život. Funguje to však i naopak. Pro každého člověka existuje na této planetě osoba, s níž by na jakýkoli partnerský vztah měl raději zapomenout. Následující páry jsou dle astrologie těmi nejhoršími kombinacemi, jaké mohou vzniknout.

Štír a Lev

Dvě znamení zvěrokruhu, která musejí mít nad vším kontrolu, takže druhým nenechávají žádný osobní prostor. O nějaké harmonii ve vztahu tedy nemůže být žádná řeč. Kvůli neustálým konfliktům, malým či velkým, nelze v této kombinaci budovat dlouhodobý vztah.

Vodnář a Rak

Jedinci, kteří se mohou silně přitahovat, ale jakmile spolu začnou žít, zjistí, že jejich přístup k životu je u každého úplně jiný. Vodnář potřebuje neustále měnit místa, miluje cestování, dobrodružství, kdežto Rak si rád poleží na gauči u televize nebo knihy pod teplou dekou.

Lev a Býk

Popis těchto dvou osob je jasný a stručný – tvrdohlavé a neschopné kompromisu. Býkovi se nezamlouvá, jaký je Lev narcis, a Lvu zase vadí Býkova pomalost a lenost. Oba jsou naprosto odlišní a nenechají si nic vymluvit.

Beran a Štír

Na začátku je vztah těchto dvou znamení zvěrokruhu celkem harmonický a klidný. Povahově jsou si dost podobná, ale postupem času se vztah začne měnit, a ne k lepšímu. Je to především z toho důvodu, že oba chtějí být hlavou rodiny a nehodlají se své pozice před druhým vzdát.

Rak a Blíženci

Krásný vztah mezi Rakem a Blížencem nebude trvat dlouho. Jejich povahy jsou příliš odlišné, takže se časem rozhodnou své cesty rozdělit a jít si každý svým vlastním směrem.

Lev a Panna

Časem se začnou Lev a Panna vzájemně kritizovat. Rychle začnou cítit ponorku a každá maličkost tak povede ke konfliktu, což není dlouhodobě snesitelné. Výsledkem je vzájemná kritika a urážlivá slova, která nakonec povedou k rozchodu.

Býk a Vodnář

Obě znamení zvěrokruhu mají určitý cíl, ke kterému jejich život směřuje a je jejich nejvyšší prioritou. Vztah mezi nimi může být perfektní, ale pouze tehdy, pokud se jejich sny a touhy shodují. Když ne, budou se vzájemně rušit a bránit si v dosažení svých přání.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com