Nejmocnější znamení horoskopu a známé osobnosti, které mezi ně patří

Možná jste si všimli, že někteří lidé jsou mnohem silnější než jiní. Tito lidé jsou nebojácní, rázní a dominantní. Určitě někoho takového máte ve svém okolí, nebo jste sami takoví. Přečtěte si více o nejmocnějších znameních horoskopu.

Beran

Znamení Berana je nabité energií a dobrodružstvím. V tomto období se rodí lidé naprosto nebojácní, kteří se pustí i do těch nejnáročnějších akcí, aby dosáhli splnění svých cílů. Zároveň jsou ale tvrdohlaví a impulzivní, což je často dostává do problémů. Mezi slavné Berany patří například René Descartes, Harry Houdini, Charlie Chaplin a Lady Gaga.

Štír

Štír je známý svým nasazením. Jde o vášnivé a nadšené lidi, kteří jsou motivovaní dosáhnout nemožného a jdou za svým cílem za každou cenu. Často jsou ale arogantní a nemají problém s kritikou ostatních. Ve znamení Štíra se narodili Pablo Picasso, Marie Antoinette, Ryan Gosling a Katy Perry.

Rak

Raci jsou silní a vytrvalí. Navíc jsou si jisti svou inteligencí, ale nepůsobí arogantně. Nejsou vůbec nejistí, sebedůvěra jim nechybí, což se hodí, protože jsou velmi ambiciózní. Druhou stranou mince je fakt, že Rak může být docela náročný na přátele a rodinu. Pokud jste někdy prováděli úkol pod dohledem Raka, možná jste se necítili dvakrát pohodlně. Mezi Raky patří Julius Caesar, Meryl Streep, Frida Kahlo, Princ William.

Lev

Lev je možná nejsilnější ze znamení zvěrokruhu. Stejně jako jejich zvířecí protějšky jsou tito lidé přirozenými vůdci. Jde o nádherné, dominantní osobnosti plné charisma, Lev ví, jak taktizovat, aby dosáhl toho, co chce. Ukradne vám srdce a změní váš názor během vteřiny. Toto znamení zvěrokruhu však může podléhat všem slabinám silných vůdců:

  • Přehnaná pýcha
  • Nízká míra empatie
  • Problémy s vysokým egem

Mezi slavné Lvy patří Barack Obama, Andy Warhol, Louie Armstrong a Jacqueline Kennedy.

Obrázky: Freepik