Nejroztomilejší žádost o tanec při zvláštní příležitosti. Dcera nemusela tatínka dlouho přemlouvat

Všechny dcery, zvlášť, když jsou ještě malé, mají se svými tatínky zvláštní pouto. Ne nadarmo vznikl termín „tatínkova holčička“. U malé Jessicy tomu není jinak. Se svým otcem sdílí vášeň pro tanec, který je ještě více sbližuje.

Tradiční tanec dcery a otce

Tanec otce a dcery je při Bat micvě běžným jevem a Jessica a její tatínek se rozhodli nezklamat všechny přítomné. Ve skutečnosti zcela předčili očekávání všech natolik, že se pravděpodobně jedná o nejlepší tanec otce a dcery vůbec.

Nejroztomilejší žádost o tanec

Načasování bylo naprosto dokonalé. Jessica v nádherných zelených šatech s upravenými vlasy stála na pódiu se svým tatínkem a v pozadí hrála píseň My Girl. Najednou skladba začala měnit tempo a neustále zrychlovala a zrychlovala. Pak Jessica ustoupí, podívá se na svého otce a tím nejroztomilejším způsobem jej požádá o tanec. Ale on zavrtí hlavou.

Nenechá se dlouho přemlouvat

Ale netřeba ho přesvědčovat příliš dlouho, brzy se oba pustí do tance. Jessica a její otec spustili svou vlastní show plnou tanečních pohybů v rytmu různých písních. Diváci je u toho povzbuzovali potleskem. Vypadá to na skvělou zábavu, které by se každý po zhlédnutí videa rád zúčastnil.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Rolloid.net