Nejšťastnější pes na světě s tím nejsmutnějším výrazem. Díky svému obočí získala fenka originální jméno

Sledovat psa na procházce, když cítí jídlo, dostane hračku nebo je v blízkosti svých milujících majitelů, vypadá jako kdyby prožíval to nejlepší období ve svém životě. Jakmile mohou psi trávit čas se svými oblíbenými lidmi, jsou neustále v dobré náladě. To byl i případ Madame Eyebrows, anglického buldočka, žijícího se svou starostlivou majitelkou Janinou v Německu. Její tvář však říkala něco jiného. Na internetu se fenka proslavila svým neustále kyselým výrazem.

Podle výrazu neustále nešťastná

Madame Eyebrows vždy vypadala nevrle a jako by každý den byl špatný den. Fenka má výrazné tmavé znaky přímo nad očima, které tvoří zamračený výraz, i když zrovna prožívá šťastné a radostné okamžiky. Proto také její jméno Madame Eyebrows (v češtině Madam obočí).

Láska na první pohled

Majitelka buldočka Janina ji pojmenovala Madame Eyebrows kvůli jejímu obočí. Adoptovala ji, když jí byly 3 měsíce. Rozkošné štěně vypadalo nesmírně vtipně. Janina se do jejího vzhledu naprosto zamilovala, a to od prvního okamžiku, kdy se s fenkou setkala. Janina již vlastnila labradorku Lunu. Bála se, jak bude na Madame Eyebrows reagovat. Zprvu byla trochu chladná, nechtěla se příliš kamarádit, ale nakonec se obě fenky spřátelily a nyní jsou nerozlučnou dvojkou.

Madame Eyebrows se stala princeznou domu a veselou postavou celé domácnosti. Spala by v těch nejpodivnějších polohách. Když však byla vzhůru, dělala ty nejšílenější věci, aby svou novou majitelku pobavila. Neustále vrtí ocasem.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: TheDodo