Neobvyklé přátelství mezi psem a želvou. Nerozlučná dvojice bez sebe neudělá ani ránu

Rodina vždy toužila po pejskovi, po věrném příteli, který na vás bude čekat u vchodových dveří a vítat vás po celém dni v práci, jako kdybyste byli pryč několik dní. A tak se stalo, že do rodiny přibyl nový člen. Dali mu jméno Skippy. Když poprvé vstoupil do svého nového domova, byl nadšený, skákal radostí a okamžitě se spřátelil s každým obyvatelem domu. Dokonce i s Tilly G, se želvou, se kterou navázal mimořádné pouto.

Trávili spolu většinu času

Když se Skippy se želvou setkal, okamžitě si padli do oka. Oba sdíleli jedinečné pouto a nemohli bez sebe být. Rádi spolu trávili čas. Skippy se dělil o své hračky se svou novou želví kamarádkou a každý den jí přinášel další a další věci na hraní. Buď to byla pískací hračka nebo třeba klacek na aportování. Byli jako děti.

Každé ráno želvě vyjadřoval lásku

Každé ráno Skippy nadšeně tančil kolem Tilly G než si začali hrát. Byl to jeho způsob, jak vyjádřit svou lásku k Tilly G. Pokaždé, když se Skippy s Tilly G doma setkal, byl šťasten. Působilo to, jako kdyby Skippy potkal dlouho ztraceného člena rodiny, kterého dlouho neviděl. Pes dával želvě polibky, olizoval ji a mazlil se s ní.

Tilly G neměla lehké začátky

Všichni byli šťastní, že si Skippy a Tilly G tak báječně rozumí. Hlavně také proto, že Tilly G to neměla zpočátku nijak lehké. Měla prasklý krunýř a žila v kleci. Naštěstí byla zachráněna Humane Society. Překonala své trápení, a dokonce si našla i svého nejlepšího přítele v podobě Skippyho. Brzy jejich přátelství rozkvetlo. Ti dva vždy hledali způsoby, jak být spolu. Jejich přátelství představovalo bezpodmínečnou lásku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com