Neodbytný pes kňučel na břicho těhotné paničky. Žena se poté rozhodla navštívit nemocnici a děkuje bohu za chlupáčův šestý smysl

Alhanna je přesvědčena, že její pes Keola jí zachránil život a ještě k tomu život jejího nenarozeného dítěte. Pes totiž začal kňučet poblíž jejího těhotného břicha a ženě díky tomu došlo, že se něco děje. Kdyby to neudělal, mohlo dojít k velké tragédii.

Šestý smysl?

Někteří lidé si myslí, že psi mají šestý smysl a Alhanna z anglického Doncasteru je o tom také přesvědčena. Když byla v roce 2015 těhotná s prvním dítětem, všimla si netradičního chování svého psa Keoly. Na začátku těhotenství se fenka chovala velmi ochranářsky, ale poté se něco změnilo a začala se chovat podivně. Jakmile se přiblížila k břichu, začala kňučet. Bylo to velmi divné a nikdy dřív se takto nechovala. Její majitelku to samozřejmě znepokojilo.

Dala na svou intuici

Starostlivá budoucí matka věnovala naštěstí pozornost nejen vlastnímu těhotenství, ale také svému psovi. A její intuice se ukázala jako velmi správná. Alhanna brzy začala pociťovat bolesti zad. Došla si proto k lékaři, který jí řekl, že má infekci ledvin a musí být okamžitě hospitalizována, protože se jedná o velké riziko nejen pro ni, ale také pro dítě.

Záchrana dvou životů

Po příjezdu do nemocnice nastávající maminka omdlela. Lékaři zjistili dvojitou infekci ledvin a virus rezistentní na antibiotika. Byli přitom přesvědčeni, že kdyby nepřišla tak rychle, mohla během několika hodin zemřít. „Keola seděla a zírala na mě tak intenzivně, že mě to děsilo. Moje matka řekla: „poslouchej svého psa, snaží se ti něco říct.“ Je to nejúžasnější pes a vděčím jí za svůj život.“ sdělila médiím Alhanna.

JIP

V nemocnici ji okamžitě umístila na oddělení intenzivní péče. Budoucí matka se díky léčbě a odpočinku rychle vzpamatovala a dítě i ona byli mimo nebezpečí. Poté porodila malého chlapce jménem Lincoln, který se stal nejlepším přítelem jejich úžasné fenky. K chlapci se chová velmi přátelsky a neustále ho ochraňuje.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ohmymag.co.uk