Šikovné celebrity, kterým se podařilo utajit své těhotenství až do posledního okamžiku

Světové celebrity jsou mediálně známé osoby, které jsou neustále na očích veřejnosti. Uchovat si své soukromí je téměř až nemožné, ovšem některé z nich jsou tak šikovné, že dokážou odvrátit záře reflektorů a nechat si pro sebe své osobní záležitosti, jako je manželství, rozvody, svatby a také těhotenství. Zde je seznam celebrit, kterým se podařilo zatajit těhotenství až do poslední chvíle.

Ewan McGregor a Mary Elizabeth Winstead

Ewan McGregor a Mary Elizabeth Winstead nedávno oslavili narození svého prvního syna. Ewanovy dcery z předchozího manželství oznámily na svých instagramových účtech příchod malého bratříčka na svět a tím vyslaly do světa zprávu o překvapivém porodu Ewanovi partnerky.

Cameron Diaz a Benji Madden

Po spoustě spekulací, zdali je Cameron těhotná či nikoli, pár oznámil narození jejich první dcery Raddix 3.1.2020.

Justin Timberlake a Jessica Biel

Zdá se, že Justin a Jessica nějak opomněli veřejnosti říct, že čekají svého druhého potomka. A tak se stalo, že nic netušící společnost přijala najednou zprávu, že Jessica porodila. Zprávu potvrdil Justinův bývalý spoluhráč Lance Bass.

Rooney Mara a Joaquin Phoenix

Zde není žádným překvapením, že se Joaquin snažil své otcovství co nejvíce utajit. Od počátku jeho kariéry je považován za člověka, který rád tráví čas v ústraní a pečlivě si střeží své soukromí. Zprávu o narození dítěte sdílel Joaquinův přítel Victor Kossakovysky na filmovém festivalu v Curychu v roce 2020.

Naomi Cambell

Není známo, zdali byla Naomi Cambell sama těhotná či došlo k adopci nebo využila služeb náhradní matky, ale ať už se její mateřství přihodilo jakkoli, je matkou a nemůže být šťastnější. Událost, kterou nikdo nečekal, sdílela na Instagramu v květnu 2021.

Anna Kournikova a Enrique Iglesias

Tito dva jsou známí tím, že ani nemluví o svém vztahu, takže nikoho nepřekvapilo, že se jim podařilo utajit i rodičovství. V roce 2017 překvapila fanoušky po celém světě zpráva, že dvojice přivítala na svět dvojčátka, a stejně tak se stalo i v roce 2020 při narození dcery Mary.

Beyoncé a Jay-Z

Ani jeden na veřejnosti nepotvrdil, že by Beyoncé mohla být těhotná. Až do VMA v roce 2011. Fanoušci jásali nadšením, když zpěvačka po dokončení své show na scéně odhalila pětiměsíční těhotenské bříško.

Úvodní obrázek: Featureflash Photo Agency / Shutterstock, Zdroj: Littlethings.com